Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

AJANS HABERLERİ & MAKALELER

Çalışmalarına başladığımız web tasarım ve yazılım, e-ticaret yazılım projelerinden, seo başarılarından, yeniliklerden ve gelişmelerden haberler, makaleler...

Mars Hobi Seramik ve Cam Fırınları Web Tasarım ve Web Yazılım Çalışmaları

Mars Hobi Seramik ve Cam Fırınları web tasarım ve web yazılım yenilemesi ile dünyaya açılıyor....

YatKiralama.net Web Tasarım ve Web Yazılım Geliştirmeleri Başladı

İstanbul Boğaz'ında yat kiralama hizmeti sunan Boğaz Çocuğu'nun diğer platformu yatkiralama.net web tasarım yazılım çalışamlarına başladık

Yuvam Dünya Derneği web sitesi yenileniyor...

İklim krizi ile mücadele odaklı Yuvam Dünya Derneği için özgün web tasarım ve web yazılım çalışmalarına başladık.

Uçanok Hukuk Bürosu Web Tasarım & Web Yazılım Geliştirmeleri

Av. Merve Uçanok tarafından kurulan Uçanok Hukuk Bürosu'nun çalışma alanları, ekibini, haber ve makalelerinin sunulacağı web sitesi tasarım ve yazılım geliştirmesine başladık.

İklim ve kültür dergisi Dünyahali web sitesi geliştirmesi

Yuvam Dünya Derneği tarafından, doğadan ilham alarak haftalık olarak hazırlanan iklim ve kültür dergisi Dünyahali dergisinde, sadece iklim kriziden değil, havadan sudan, dünyadan da bahsediliyor.

Türkiye'nin yat kiralama platformu web yazılım geliştirmesi

Yat Kiralama hizmeti sunan yüzlerce kiralık yat ile Türkiye’nin en güzel sahillerini ve gizli koylarını keşfetmeye davet eden yatkiralama.com yenileniyor.

Psikoloji Portalı web yazılım geliştirmesi

"Psikolojiye ve Psikoterapiye dair herşey..." sloganı ile Türkiye'nin en büyük psikoloji portalı olmayı hedefleyen Psikolojipark için web yazılım geliştirme çalışmaları devam ediyor.

Sera Group Web Sitesi Yenileniyor...

Yurtiçi ve yurtdışında büyük inşaat projeleri hayata geçiren, Türkiye'nin büyük inşaat firmalarından olan Sera Group için web tasarım ve web yazılım çalışmalarına başladık.

CodeFind E-Learning Video Eğitim Portalı Web Tasarım ve Yazılım Çalışmaları

Geliştireceğimiz web tasarım ve video portal web yazılımı ile geleceğin teknolojileri eğitim programlarının ve eğitim içeriklerinin sunumu yapılacaktır.

Doğuhan Enerji Web Tasarım, Web Yazılım Geliştirmeleri

Türkiye'nin ilk Rüzgar Enerji Santrali'nin mühendisliğini gerçekleştiren Doğuhan Enerji'nin web tasarım ve web yazılım çalışmaları başladı..

Menatek Savunma Sanayi Web Tasarım ve Web Yazılım Geliştirmeleri

Savunma Sanayii’nin önde gelen yüksek teknoloji üreticisi Menatek Defence Technologies kurumsal web sitesi geliştirme çalışmaları başladı.

Novalux Lighting Web Sitesi Yenileniyor

Modern iç aydınlatma ve dış aydınlatma ürünleri üretimi yapan Novalux Lighting web tasarım ve web yazılım çalışmaları başladı.

Şehir Hatları Web Sitesi Yenileniyor

İstanbul'da ulaşımın öncelikli kurumlarından olan Şehir Hatları Vapurları'nın kurumsal sitesi web tasarım ve web yazılım çalışmaları başladı.

Glore Glass dijital yüzü yenileniyor

Glore Glass markası ile cam ve seramik mutfak eşyaları üretimi yapan Sahra Cam'ın web tasarım ve web yazılım çalışmaları başladı

BeeZone E-Ticaret Yazılım Projesi Geliştirmeleri Başladı

Propolis Damla ürünleri ile sektöre hızlı bir giriş yapmayı planlayan BeeZone markasının e-ticaret tasarım ve yazılım çalışmaları başladı.

Dündar Sır Hukuk Bürosu Web Tasarım ve Web Yazılım Çalışmaları Başladı

Yurtiçi ve yurtdışı müvekkillerine hukuki danışmanlık hizmeti sunan Dündar Sır Hukuk Bürosunun web sitesinin yenileme çalışmaları için tasarıma başladık.

Emes Teker web sitesi ürün yapısı revizyonları için web yazılım geliştirmeleri başladı...

Dijital dönüşüm çalışmalarını besleyecek olan ürün veritabanı yapısal revizyonları için web yazılım ve tasarım geliştirme süreçleri başladı.

KTG Eğitim Web Sitesi Tasarımı & Online Test Portalı Arayüzü Yenilendi

Gümrük Sınavlarına Hazırlık Kursu ve Dış Ticaret Danışmanlığı hizmetleri sunan KTG Eğitim'in web sitesi tasarımı ve online test portalı arayüzü yenilendi.

Milliyet Sanat Heykelde Yeni Keşifler Yarışması web sitesi çalışmaları başladı

Milliyet Sanat tarafından düzenlenen Heykelde Yeni Keşifler yarışması için web sitesi ve jüri oylama web yazılım geliştirmeleri çalışmaları başladı.

BM Kadın Ofisi'nin projesi olan KentineGel.org web sitesinin erişilebilirlik çalışmaları başladı.

Ziyaretçilerine eşit hak ve fırsatların güvence altına alındığı ve birlikte hayal etme fırsatı sunan Kentinegel.org web sitesinin görme engellilerinde de rahatlıkla kullanabilmesi için erişilebilirlik çalışmaları.

Hukuk Bürosu Web Sitesi Tasarımı

50 yılı aşkın deneyim, uzmanlık ve başarıyı dijitale de yansıtılacak özgün bir web site tasarımı, SEO danışmanlığı ve özel stratejiler.

Arkoz Gazbeton Kurumsal Sitesi Web Tasarım

Gemikaya Holding yatırımlarından Arkoz Gazbeton'un kurumsal bilgilerinin sunumu ve ürün tanıtımlarının yapılacağı web sitesi için proje analizi yapılarak ara yüz tasarım çalışmalarına başladık.

Borsa Lokantası web tasarım ve yazılım çalışmaları başladı.

93 yıldır Türk mutfağının enfes tatlarını sunan, öğlen yemeklerinin tercih edilen mekanlarından olan Borsa Lokantası web sitesi yenileme çalışmalarına başladık.

İhracat Proje Yönetimi Yazılımı ( Dış Ticaret Yazılımı İlk Fazı )

Light34 Aydınlatma'nın ihracat süreçlerindeki karmaşayı giderecek, tüm ihracat işlemlerin tek bir çatı altında toplanmasını sağlayacak ihracat proje yönetimi özel yazılımı için çalışmalara başladık.

Ankethink Online Anket Platformu Web Yazılım Çalışmaları

Müşterileri için pazar araştırması yapan ve anketlerini farklı mecralarda kitlelerle buluşturan Ankethink markası için geliştireceğimiz online anket platformu analiz süreçleri tamamlanarak web yazılım çalışmalarına başlandı.

Klinik Psikolog Cem KAYA Web Tasarım ve Yazılım Çalışmaları

Site ziyaretçilerinin psikolojik sorunlar hakkında bilgi alabilecekleri, kendilerinden bir parça bulabilecekleri ve Cem KAYA'nın psikoterapi çalışma alanlarının sunulduğu web sitesi tasarım ve yazılım çalışmaları devam ediyor

Meraki Bozcaada Otel Web Tasarım

Aşk ve tutku ile yapılan işlerin yansıması olan Meraki Bozcaada Otel için web sitesi geliştirmelerine başladık

Başarılı Web Sitesi

Başarılı web sitesi nedir, ne değildir, web sitenizin başarılı olması için minik ipuçları...

İhracatta dijital dönüşüm, Coronavirüs salgını sonrasında çok daha önemli hale geldi.

Türkiye'nin dijital dönüşüm sürecinde ciddi atılımlar yapan ihracat sektörünün dijitaldeki etkinliği, salgın sonrası dönemler için çok daha önemli bir husus haline geldi. Dijitali unutan ihracatçılarımıza dijital anlatılmalı, tüm sektör temsilcileri ve firmalar ihracatlarının gelişimi sağlamak ve yeni dünya düzeninde ayakta kalabilmek için stratejik planlamalar yapmalılar...

Boston Donuts Paket Servis Sipariş Yazılımı çalışmaları başladı.

İstanbul'un en çok sevilen donut markalarından olan Boston Donuts, müşterilerinin sipariş süreçlerini kolaylaştırmak için web sitesinin yenilenmesi ve paket servisi sipariş yazılımı geliştirilmesi için TRİOS'u tercih etti.

Boğaz Çocuğu'nun kişiye özel boğaz turu hizmetleri için web tasarımı

Boğaz Çocuğu markasının kişiye özel lüks boğaz turu hizmetlerinin sunumunun yapılacağı web sitesi tasarım çalışmaları başladı.

Psikoterapi Atölyesi, web sitesi geliştirme ve dijital çalışmaları için bizi tercih etti.

Danışanlarına psikolojik terapi desteği sunan Psikoterapi Atölyesi'nin dijital yüzü yenileniyor. Web sitesi tasarımı ile başlayacağımız projede müşterimize seo ve sosyal medya yönetimi konusunda destek sağlayacağız.

KOBİ'lerin dijitale bakışı, yanlışları ve yapmaları gerekenler

Dijitale gözünü kapatmış ve neden eskisi kadar başarılı olamıyorum diyen KOBİ'ler için.....

Matil Akademi için özgün web sitesi tasarım çalışmaları..

Çelik sektörünün birleştirici gücü olan Matil'in sektörel eğitimlerinin sunumunun yapılacağı Matil Akademi web sitesi geliştirme çalışmalarına başladık...

TP-Link ürünleri e-ticaret yazılım çalışmaları devam ediyor

Yesevi Bilişim için geliştirdiğimiz özgün web tasarım ve e-ticaret yazılım altyapılı alışveriş sitesi geliştirmeleri devam ediyor.

Light34, yenilenen web tasarımı ile dünyayı aydınlatmaya başladı !

"Dünyayı aydınlatacağız" sloganı ile ihracat hedefli dijital stratejiler ile hazırladığımız Light34 Aydınlatma web sitesi, tasarım ve yazılım çalışmaları sonrasında seo çalışmaları da tamamlanarak yayına başladı.

Şehir Hatları web sitesinin yeni yüzü, görme engellilerin gözü oldu !

2019 yılı içerisinde çalışmalarına başladığımız Şehir Hatları Web Sitesi erişilebilir arayüzü ile tamamlandı. Web Tasarım ve web yazılım çalışmalarında Görme Engellilerin de rahatlıkla kullanabileceği içerik ve kodlama ile hazırlanan web sitesi yayına başladı.

Sonarex Turizm dijital yüzü yenilendi

37 yıldan bugüne hac ve umre turları düzenleyen Sonarex'in dijital yenilenmesinde ilk adım olan web sitesi tasarım ve yazılım çalışmaları tamamlandı.

360 derece mükemmeliği dünya'ya ulaştıran EMES'in yeni web tasarımı

5.000'e yakın çeşitteki ürünlerini Dünya'da 60'dan fazla ülkeye ihracatını yapan Emes'in dijital ürün platformu daha başarılı kullanıcı deneyimi için yenilendi...

Avarisli Danışmanlık dijital çalışmaları, logo tasarımı ile başlıyor...

Yönetim ve teknoloji danışmanlığı hizmeti sunacak olan Avarisli Danışmanlığa sunacağımız dijital çözümlere logo tasarımı ile başlıyor...

Hanterra Seramik ve Cam E-Ticaret Yazılımı Çalışmaları Devam Ediyor

Hanterra markası, hobi amaçlı veya ticari amaçlı olarak seramik ve cam ile ilgilenen atölye, öğrenci, seramik ve cam sanatçılarının çamur, sır, fırın gibi ürün ihtiyaçlarına cevap verecek e-ticaret sitesi geliştirmek için bizleri tercih etti.

Light34 Aydınlatma, ihracatını artırmak için dijitalini Trios'un stratejileri ile yeniliyor.

İhracat hedefleri için uzun ve yorucu bir yolcuğula çıktığını bilen Light34 için öncelikli olarak stratejik web sitesi planlaması ile çalışmalara başladık.

Sonarex Turizm'in dijital yüzü yenileniyor

Hac ve Umre turları düzenleyen Sonarex Turizm, dijital yüzünün yenilenmesi ve SEO çalışmaları için Trios'u görevlendirdi.