Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

Mobil uygulamalarla hayatı kolaylaştıran çözümler elinizin altında!

Mobil Uygulama

Dünyada 3 milyardan fazla insan akıllı telefon kullanıyor. Her yerde olduğu gibi Türkiye'deki kullanıcı sayısı da her geçen gün artıyor. İstatistiklere göre her kullanıcının telefonunda ortalama 20 farklı uygulama yer alıyor. Rakamların da açıkça gösterdiği gibi, dijitalde başarılı bir proje ortaya çıkarmak için "mobil uygulamalar" artık bir seçenek değil bir gereklilik.

Mobil Uygulamalar, iOS ve Android platformlar için ayrı ayrı geliştirilmektedir. Her iki platformun da kendine has gereklilikleri ve güçlü yanları bulunmaktadır. Apple ve Google mühendisleri platformların ve platformu kullanan cihazların özelliklerine her geçen gün yenilikler katarak bizlerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyorlar.

iOS ve Android Platformlar

iOS ve Android Platformlar

Dünyadaki mobil cihazların neredeyse tamamına yakını iOS ve Android işletim sistemini kullanır. Eğer bu iki işletim sisteminde de çalışacak bir mobil uygulamaya sahip olursanız, hedef kitlenize ve yeni müşterilere çok daha hızlı ulaşabilirsiniz. Ürün ve hizmet satışında hem verimliliğe hem de müşteri memnuniyetine daha kolay ulaşırsınız.

Trios, hayatı kolaylaştıran mobil uygulama çözümleriyle, müşterilerinizin size bir dokunuşla ulaşmasını sağlar. Deneyim ve uzmanlığıyla, kullanıcı dostu, “çok yıldızlı” uygulamalar hazırlar.

iOS Uygulama Geliştirme

iOS Uygulama Geliştirme

Trios, iOS işletim sistemi kullanan iPhone, iPad, Apple Watch ve Apple TV için farklı çözümler sunar. Objective C veya Swift yazılım dillerini kullanan Trios mobil uygulama ekibi, iPhone 3G’den bugüne edindiği deneyim ile iOS platformlarının güçlü yanlarını birleştirir. dönüştürür. Farklı sektörlere ve farklı ihtiyaçlara özel, etkin, verimli, kullanıcı dostu iOS Uygulama Geliştirme çözümleri sunar.

Başarılı bir iOS uygulama için öncelikle olarak dikkat edilmesi gereken nokta, farklı ekran çözünürlüklerindeki verimin ve arka plan yazılımının optimize edilmiş olmasıdır. Trios, hem iOS uygulama geliştirme aşamasında hem de yayınlama öncesindeki ekran testleri ve yazılım performans testlerine büyük önem verir. Böylece olası revizyonları minimize ederek, süreci hızlı sonuçlandırır.

Android Uygulama Geliştirme

Android Uygulama Geliştirme

Apple ürünleri haricindeki neredeyse tüm mobil telefon markaları Android İşletim Sistemi kullanmaktadır. Google mühendislerinin bizlere sunduğu çok özel imkanları da kullanan Trios mobil uygulama ekibi, uzman çözümleriyle ratingleri yüksek uygulamalar geliştirir.

Google Play çok büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olduğu için, Android uygulamanız da çok büyük bir kitleye ulaşma potansiyeline sahip olur. Android kullanıcılarının beğeni ve alışkanlıklarını yakından takip eden Trios, markanızı Google Play’in engin dünyasıyla buluşturur.