Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

Web Tasarım

Dijital platformlarda başarının anahtarlarından biri de doğru içerikle doğru kurgulanmış fonksiyonel web site tasarımıdır.

Marka hikayesiyle bütünleşen tasarımlar


Web sitelerinin hedeflenen düzeyde etki yaratabilmesi için, yalnızca göze hoş görünmesi yetmez. Aynı zamanda güçlü bir marka hikayesine de sahip olmaları gerekir. Başarılı web siteleri; hem tasarım hem fonksiyonellik hem de içerik olarak kullanıcılarına etkileyici bir dijital deneyim sunmalıdır.

Bu bakış açısıyla, TRİOS web tasarım ekibi, markanızı ve sektörünüzü analiz ederek tasarım sürecine başlar. Marka hikayenizi oluşturur, hizmet yada ürününüzü diğerlerinden ayrıştıran değerleri belirler. Markanızı en doğru şekilde temsil edecek ve işinizin büyümesine katkı sağlayacak bir tasarım ortaya çıkarır.

Teknoloji ile bütünleşen, günümüz web trendlerine uygun yenilikçi, kullanıcıları ile bağlantı kurmayı hedefleyen insan merkezli çalışmalar ile markanıza yeni ufuklar açar.

Kurulduğumuz ilk günden bu yana, hazırladığımız her web sitesi, kullanıcı deneyimini ön planda tutan “UX (User Experience) Dizayn” ile markanın hedef kitlesine odaklı, mobil uyumu ile her platformda başarı ile çalışan, sektör ve marka stratejilerini dikkate almış, özgün yapıda ortaya çıkarılmış birer özel dijital çözümler bütünüdür.

Stratejik Web Tasarım

Stratejik Web Tasarım

Tüketim kültürü çağındayız. Bu yüzden tüketici trendleri ve kullanıcı eğilimleri sürekli ve hızlı bir şekilde değişmekte. Bu nedenle tasarımı yaptığımız her web sitesini, prototip aşamasından itibaren test kullanıcılarımız ve sizlerle birlikte değerlendiririz. Böylece ulaşmak istediğimiz hedef kitlenin beğenilerini ve davranış modellerini tahmin etmek yerine, direkt onların birebir deneyimlemesini sağlar, elde edilen verilerle onların beklentilerine cevap verecek dijital stratejiler geliştiririz.

Çünkü, kullanıcı ihtiyaçlarına ve davranışlarına odaklanmış, gerçekçi verilerle tasarım stratejisi oluşturulmuş ve markanın pazarlama stratejileriyle örtüşecek şekilde tasarımı ve yazılımı yapılmış bir web sitesi, hem marka değerini hem de satışları ciddi şekilde artıracaktır. Web tasarım projelerinde; kullanılacak olan font ailesi, renk seçimleri, içerik yerleşimi, site navigasyonu gibi bir çok etken göz önünde bulundurarak tasarım planlaması yapılmalıdır.

Özgün Web Tasarım

Özgün Tasarım

Her markanın keşfedilmeyi bekleyen bir hikayesi vardır. Bu hikaye, markanın stratejilerine ve sektörüne uyumlu, hedef kitleyi ise harekete geçirebilecek kadar heyecan verici ve etkili olmalıdır. Trios, markanızın hikayesini parlatır, günümüz trendlerine uyarlar, özgün bir web tasarımı ile dijital dünyaya en uygun hale dönüştürür. Fark ve farkındalık yaratır.

Eğer, markanızın henüz bir hikayesi yoksa, Trios onu da bulur ve ortaya çıkartır. Web site tasarımına da bunu işler...

Size özel web dizayn ile rakiplerinizden ayrılır, hedefinize uygun hareket edersiniz. Özgün arayüz tasarımı ile ziyaretçi davranışlarını yönlendirebilir, hedeflediğiniz içeriği sunabilirsiniz. Satış, iletişime geçme ve bilgi toplama gibi hedeflerinize de daha kolay ulaşabilirsiniz.

Hazır web sitelerinde; markanız ve işletmeniz var olan bir kalıba uygun davranırken, özgün web tasarım çalışmalarına markanız, işletmeniz, hedefleriniz, kurumsal renkleriniz, içerikleriniz kalıbı belirleyici olur.

Özgün web tasarım projelerinin hazır web sitelerine göre en önemli avantajlarından birisi de Seo çalışmalarının çok daha esnek ve verimli yapılabilmesidir.

Mobil Uyumlu Tasarım

Markanızın hedef kitlesi, web sitenize her an, her yerden ve her cihazdan kolayca ulaşabilmeli. Bunun için de cep telefonu ve tablet gibi küçük ekranlı mobil cihazlarda da, web siteniz sorunsuz çalışabilmeli.

TRİOS, küçük ekranlı mobil cihazlarda da web sitesinin en ideal şekilde sunumu, hızlı ve kolay kullanılabilir olması için içeriğin gizlenmesi, formların ve görsellerin yeniden boyutlandırılması gibi konularda, uzmanlık ve deneyimiyle etkin çözümler üretir. Siteniz yayına girdikten sonra, yaşayabileceğiniz tatsız sürprizlerden sizi korur.

Günümüz dijital dünyasında internet kullanıcılarının büyük oranda mobil kullanıyor olması, arama motorlarının responsive yapıları zorunlu kılması, mobil cihazlardaki performans ihtiyaçları nedeni ile responsive dizayn, web tasarım çalışmaları için olmazsa olmazlarındandır.

Mobil cihazların hayatımıza girmeye başladığı dönemlerden itibaren responsive çalışmalara odaklanan arayüz web dizayn ekimiz, tasarım planlaması yaparken mobil uyumluluk kriterlerine uygun geliştirmeler yaparlar. Tasarımın hayat bulması adını verdiğimiz "HTML5 çalışmaları" ile web tasarımının mobil cihazlarda nasıl sunulduğunu analiz ve test edebiliyor, kullanıcı olarak deneyimliyoruz. Google'ın sunduğu mobil uyumluluk testi ile mobil uyumluluk sorunları da giderilerek, web yazılım sürecinden önce web sitesi %100 mobil uyumlu hale getiriliyor.

Bootstrap, Css, JavaScript teknolojileri ile geliştirdiğimiz responsive tasarımlarla mobilde de markanıza hayat veriyoruz.

Ux Web Dizayn

UX Web Dizayn: Kullanıcılar için kusursuz bir dijital deneyim

Trios, tasarımını yaptığı her web sitesinde kullanım kolaylığı sunan, hedef kitlenin ihtiyaç duyduğu bilgileri ve aksiyonları kolayca almasını sağlayan, fonksiyonel bir yapı kurgular. UX (User Experience) Dizayn yaklaşımı ile site ziyaretçilerinize kusursuz dijital deneyim yaşatmayı hedefler.

Müşteri analizleri ve müşteri beklentileri daima dikkate alınır. Böylece müşteriler sitede gezinirken görmek istediklerine, yapmak istedikleri işleme hızlı ve kolay bir şekilde erişir.

Neden bizimle çalışmalısınız ?


• Uzman ekibiyle ihtiyaçlarınızı doğru ve eksiksiz değerlendiren

• Özenli kurgulanmış içeriğiyle marka hikayesini doğru yansıtan

• Müşteri memnuniyeti ve fonksiyonelliği ön planda tutan

• Farklı web tasarım çözümleriyle sizi rakiplerinizden ayrıştıran

   kullanıcı dostu bir web tasarım için TRİOS yanınızda.

20 Yıllık Deneyim

2002'den bugüne yüzlerce müşterimizin dijital ihtiyaçlarına uzman çözümler ürettik.

Şimdi sıra sizin dijital ihtiyaçlarınıza en doğru çözümü bulmada.

Örnek Projeler

Havaalanı, turizm, sağlık ve yaşam alanı kompleksleriyle Türkiye’nin lider firmalarından Sera Group için web tasarım ve web yazılım geliştirmeleri.
Sera Group Web Sitesi Geliştirme

Havaalanı, turizm, sağlık ve yaşam alanı kompleksleriyle Türkiye’nin lider firmalarından Sera Group için web tasarım ve web yazılım geliştirmeleri.

Daha Fazlası
Şehir Hatları için hazırladığımız erişilebilir web sitesi tasarım ve yazılım çalışmaları
Şehir Hatları Erişebilir Web Sitesi Tasarımı

Şehir Hatları için hazırladığımız erişilebilir web sitesi tasarım ve yazılım çalışmaları

Daha Fazlası
Uzman terapistleri ile danışanlarına psikolojik destek sunan terapi merkezinin web sitesi geliştirmesi
Psikoterapi Atölyesi Kurumsal Sitesi Web Tasarım

Uzman terapistleri ile danışanlarına psikolojik destek sunan terapi merkezinin web sitesi geliştirmesi

Daha Fazlası
Türkiye'nin ilk 5 yıldızlı şifa kaynağı termal otel'in web sitesi geliştirmesi...
Oruçoğlu Termal Otel Web Tasarım

Türkiye'nin ilk 5 yıldızlı şifa kaynağı termal otel'in web sitesi geliştirmesi...

Daha Fazlası