Bize Yazın
Trios Web Logo
Takıma Katıl.
 
Bize Ulaşın
 
Proje Başlat
 

WEB TASARIM

Dijital platformlarda başarının anahtarı, doğru içerikle doğru kurgulanmış fonksiyonel site tasarımıdır.

Marka hikayesiyle bütünleşen tasarımlar


Web sitelerinin hedeflenen düzeyde etki yaratabilmesi için, yalnızca göze hoş görünmesi yetmez. Aynı zamanda güçlü bir marka hikayesine de sahip olmaları gerekir. Başarılı web siteleri; hem görsel hem fonksiyonellik hem de içerik olarak kullanıcılarına etkileyici bir dijital deneyim sunmalıdır.

Bu bakış açısıyla, TRİOS web tasarım ekibi, markanızı ve ilgili sektörünüzü analiz ederek tasarım sürecine başlar. Marka hikayenizi oluşturur, hizmet yada ürününüzü diğerlerinden ayrıştıran değerleri belirler. Markanızı en doğru şekilde temsil edecek ve işinizin büyümesine katkı sağlayacak bir çalışma ortaya çıkarır.

Teknoloji ile bütünleşen, günümüz web trendlerine uygun yenilikçi, kullanıcıları ile bağlantı kurmayı hedefleyen insan merkezli çalışmalar ile markanıza yeni ufuklar açar.

Kurulduğumuz ilk günden bu yana, hazırladığımız her web sitesi, kullanıcı deneyimini ön planda tutan “UX (User Experience) Dizayn” ile markanın hedef kitlesine odaklı, mobil uyumu ile her platformda başarı ile çalışan, sektör ve marka stratejilerini dikkate almış, özgün yapıda ortaya çıkarılmış birer özel çözümler bütünüdür.

Stratejik Web Tasarım

Stratejik Tasarım

Tüketim kültürü çağındayız. Bu yüzden tüketici trendleri ve kullanıcı eğilimleri sürekli ve hızlı bir şekilde değişmekte. Bu nedenle tasarladığımız her web sitesini, prototip aşamasından itibaren test kullanıcılarımız ve sizlerle birlikte değerlendiririz. Böylece ulaşmak istediğimiz hedef kitlenin beğenilerini ve davranış modellerini tahmin etmek yerine, direkt onların birebir deneyimlemesini sağlar, elde edilen verilerle onların beklentilerine cevap verecek stratejiler geliştiririz.

Çünkü, kullanıcı ihtiyaçlarına ve davranışlarına odaklanmış, gerçekçi verilerle tasarım stratejisi oluşturulmuş ve markanın pazarlama stratejileriyle örtüşecek şekilde tasarlanmış bir web sitesi, hem marka değerini hem de satışları ciddi şekilde artıracaktır.

Özgün Web Tasarım

Özgün Tasarım

Her markanın keşfedilmeyi bekleyen bir hikayesi vardır. Bu hikaye, markanın stratejilerine ve sektörüne uyumlu, hedef kitleyi ise harekete geçirebilecek kadar heyecan verici ve etkili olmalıdır. Trios, markanızın hikayesini parlatır, günümüz trendlerine uyarlar, özgün bir tasarımla dijital dünyaya en uygun hale dönüştürür. Fark ve farkındalık yaratır.

Eğer, markanızın henüz bir hikayesi yoksa, Trios onu da bulur ve ortaya çıkartır. Web site tasarımına da bunu işler...

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Markanızın hedef kitlesi, web sitenize her an, her yerden ve her cihazdan kolayca ulaşabilmeli. Bunun için de cep telefonu ve tablet gibi küçük ekranlı mobil cihazlarda da, web siteniz sorunsuz çalışabilmeli.

Trios, küçük ekranlı mobil cihazlarda da web sitesinin en ideal şekilde sunumu, hızlı ve kolay kullanılabilir olması için içeriğin gizlenmesi, formların ve görsellerin yeniden boyutlandırılması gibi konularda, uzmanlık ve deneyimiyle etkin çözümler üretir. Siteniz yayına girdikten sonra, yaşayabileceğiniz tatsız sürprizlerden sizi korur.

Ux Web Dizayn

UX Dizayn: Kullanıcılar için kusursuz bir dijital deneyim

Trios, tasarımını yaptığı her web sitesinde kullanım kolaylığı sunan, hedef kitlenin ihtiyaç duyduğu bilgileri ve aksiyonları kolayca almasını sağlayan, fonksiyonel bir yapı kurgular. UX (User Experience) Dizayn yaklaşımı ile site ziyaretçilerinize kusursuz dijital deneyim yaşatmayı hedefler.

Müşteri analizleri ve müşteri beklentileri daima dikkate alınır. Böylece müşteriler sitede gezinirken görmek istediklerine, yapmak istedikleri işleme hızlı ve kolay bir şekilde erişir.

Neden bizimle çalışmalısınız ?


• Uzman ekibiyle ihtiyaçlarınızı doğru ve eksiksiz değerlendiren

• Özenli kurgulanmış içeriğiyle marka hikayesini doğru yansıtan

• Müşteri memnuniyeti ve fonksiyonelliği ön planda tutan

• Farklı web tasarım çözümleriyle sizi rakiplerinizden ayrıştıran

   kullanıcı dostu bir web tasarım için TRİOS yanınızda.

18 Yıllık Deneyim

2002'den bugüne yüzlerce müşterimizin dijital ihtiyaçlarına uzman çözümler ürettik.

Şimdi sıra sizin dijital ihtiyaçlarınıza en doğru çözümü bulmada.

Örnek Projeler

Dünya genelinde 60'dan fazla ülkeye ihracat yapan Emes'in 5000'e yakın ürününün sunumunu yapıldığı web sitesi tasarımı ve yazılımı
Emes Teker Kurumsa Web Tasarımı

Dünya genelinde 60'dan fazla ülkeye ihracat yapan Emes'in 5000'e yakın ürününün sunumunu yapıldığı web sitesi tasarımı ve yazılımı

Daha Fazlası
Şehir Hatları için hazırlanan web tasarım çalışması görme engellilerin de kullanabileceği erişiebilir alt yapıda hazırlanmaktadır.
Şehir Hatları Erişebilir Web Sitesi Tasarımı

Şehir Hatları için hazırlanan web tasarım çalışması görme engellilerin de kullanabileceği erişiebilir alt yapıda hazırlanmaktadır.

Daha Fazlası