Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

TRİOS SOFTWARE & DESIGN

Karanlıkta geçip giden bir gemi gibi değil,
fonksiyonel, yararlı, harekete geçiren ve ölçülebilen dijital çözümler...

Dijital Çözüm Ortağınız

TRİOS 2002 yılından bugüne, kullanıcı dostu özel yazılım, web tasarım, e-ticaret projesi, kurumsal kimlik çalışması, grafik tasarım çalışması ve özel web projeleriyle koşulsuz müşteri memnuniyeti sunan çözüm ortağınızdır.

TRİOS Software & Design, 21 yılı aşkın süredir bireysel ve kurumsal firmaların ihtiyaçlarına özel, teknolojik gelişmelere, uluslararası trendlere uygun, dijital çözümler üreten web ajansı olarak hizmet sunmaktadır.

Sektördeki 20 yıllık uzmanlığını ve bilgi birikimini, yenilikçi vizyonuyla daima güçlü ve güncel tutan TRİOS, müşterileri ile hedef kitlelerinin optimum faydada buluşmasını sağlayan içerikler hazırlar. Bu içerikleri, etkili bir teknolojik altyapı ve tasarımlarla dijital projelerinize entegre ederek hizmetinize sunar.

İBB, Şehir Hatları A.Ş., TK Asansör, Kleemann Asansör, Milliyet Sanat, Light34 Aydınlatma, A101, Englishhome, Koç Holding, Holiday Inn, Nautica Yachting, Simfer, Efor Erkek Giyim, Sanatçı Nilüfer, Moral Hukuk Bürosu TRİOS’un uzman çözümlerini deneyimleyen müşterilerden bazılarıdır.