Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

WEB YAZILIM

Web sitelerinde yüksek geri dönüş sağlayan yüksek teknolojili yazılımlar

Sınırsız Düşünün!


Bir web sitesi, markanın/firmanın stratejilerine, hedef kitleye ve pazar gerekliliklerine uygun fonksiyonları olan, ziyaretçinin geri dönüşünü hızlandıracak özel yazılım uygulamalarını içinde barındırmalıdır.

Trios, uzman developer ekibi ile ihtiyaçlarınıza özel özgün yazılımlar hazırlar. Geliştirilebilir altyapı üzerine kurguladığı  web yazılımları ile ilerleyen süreçlerde de doğabilecek ihtiyaçlarınıza çözümler sunar.

Microsoft Asp.Net platformunda C# yazılım dili ile yaptığı web yazılımlarını derleyerek sunucularda saklayan Trios, böylece web sitenizin kodsal anlamda güvenliğini maksimum düzeyde sağlar.

Özgün Web Yazılım

Özgün Web Yazılımı

Özgün web yazılım, web sitesi için yapılan geliştirme çalışmalarının, projeye ve proje ihtiyaçlarına has kodlanmasıdır. Özgün yazılım kullanmayan ajanslar Wordpress, Joomla, Magento gibi hazır platformlarla geliştirme yapmaktadırlar.

Trios ekibi, yazılım projelerinde yılların kazandırdığı deneyimi, her çalışmada bilgi ve yeteneklerinin üzerine katarak çözümler geliştirmektedir. Bu sayede ortaya çıkan ürünün her modülüne hakim olan Trios, karşılaşılabilecek tüm sorunları çözebilen veya ortaya çıkabilecek tüm ihtiyaçlara cevap verebilen bir ekiple çalışmanın konfor ve güvenini size yaşatır. Hedeflerinize ulaştırır.

Microsoft Asp.net Yazılım Alt Yapısı

Asp.Net Platformu , C# Yazılım Dili

Trios, kurulduğu günden bugüne Microsoft teknolojilerinden hiç vazgeçmedi. Web yazılım geliştirmelerini Asp.net platformunda C# yazılım dili ile geliştiriyor, MSSQL veritabanı kullanıyor. Bu sayede üçüncü parti yazılımlar ve Windows uygulamaları ile yaptığı entegrasyon çalışmaları çok daha verimli hale geliyor. Üstelik açık kaynak yazılım kullanmadığı için siz müşterilerine güvenlik konusunda maksimum verimi sağlıyor.

Geliştirilebilir Özgün Yazılım Altyapısı

Geliştirebilir
Özgün Yazılım Altyapısı

Trios’un geliştirdiği tüm web yazılım projeleri, yazılım ekibinin kendi kodlaması olduğu için sürekli olarak geliştirilebilir yapıdadır. Müşterilerine uzun süreli çalışma ortağı gözüyle bakan Trios, bu felsefeyle yazılımlarını, müşterilerinin potansiyel ihtiyaçlarını da düşünerek modül, ek dil veya ek uygulama geliştirmelerine uygun altyapıda hazırlar.

Trios olarak tüm müşterilerimize söylediğimiz tek sözümüz var; “yazılımda sınırımız, sizin hayal gücünüzle sınırlı”.

Güvenilir Yazılım Altyapısı

Güvenilir Alt Yapı

Kodlama altyapısı olarak Asp.Net kullanan Trios, kodlama sonrasında güvenlik açıklarının test edilmesi ile maksimum güvenliği sağlar. Projenin yayını sonrasında güvenlik açığı olabilecek tüm modüller ve fonksiyonlar, defalarca test ve kontrol edilerek maksimum güvenlik sağlanır.

Neden bizimle çalışmalısınız


• Web yazılım alanında 18 yıllık deneyim

• Aradan yıllar geçmesine rağmen halen yazılım altyapımızı kullanan güçlü referans siteler

• Maksimum güvenir yazılım kodlaması

18 Yıllık Deneyim

2002'den bugüne yüzlerce müşterimizin dijital ihtiyaçlarına uzman çözümler ürettik.

Şimdi sıra sizin dijital ihtiyaçlarınıza en doğru çözümü bulmada.

Örnek Projeler

Yolcularına vapur saatlerini ve  duyuruları hızlı bir şekilde sunmak isteyen Şehir Hatları için özel modüller içeren web yazılım çalışması....
şehir Hatları Kurumsal Sitesi Web Yazılım Çalışmaları

Yolcularına vapur saatlerini ve duyuruları hızlı bir şekilde sunmak isteyen Şehir Hatları için özel modüller içeren web yazılım çalışması....

Daha Fazlası
3000'e yakın ürünün sunulduğu arama motoru ile erişimin kolaylaştırıldığı modüller içeren yazılım çalışması...
Emes Teker kurumsal web sitesi geliştirme

3000'e yakın ürünün sunulduğu arama motoru ile erişimin kolaylaştırıldığı modüller içeren yazılım çalışması...

Daha Fazlası