Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

PSİKOLOJİPARK

Ruh Sağlığı Uzmanları'nın tanıtımını ve danışanlarla etkileşimini hedefleyen portal için web yazılım geliştirmeleri

PSİKOLOJİPARK

PsikolojiPark Web Portalı Hakkında

PsikolojiPark, "Psikoloji ve Psikoterapi'ye dair her şey mottosu" ile doğmuş, Klinik Psikolog Cem Kaya ve PsikolojiPark ekibi ile tarafından 2023 yılında hayata geçirilmiştir.

PsikolojiPark, psikolojik destek almak isteyen bireylerin uzman arayışında onlara destek olmayı hedefliyor. Danışan üyeler portal üyesi olan uzmanların makalelerini okuyabilir, videolarını izleyebilir ve uzmana diğer danışanlar tarafından yapılan değerlendirmeleri inceleyebiliyorlar. Böylelikle nitelikli, eğitimli ve etik çalışmalar yapan uzmanları çok daha kolay bulabiliyor.

PsikolojiPark, ruh sağlığı profesyonellerine ve öğrencilerine de farklı üyelik modellerinde, çeşitlik destekler sağlıyor : internette görünür olma, web sitesine ihtiyaç duymadan kendini tanıtma, psikoloji ve psikoterapi üzerine eğitimlere katılma, kitap ve materyaller başta olmak üzere online alışveriş imkanı...Web Portalı Geliştirme Süreci

PsikolojiPark Portal Geliştirme talebi TRİOS'a ulaştığında projenin çok iyi analiz edilmesi ve tüm modüllerinin detaylandırılması gerektiğini müşterimize ileterek değerlendirme ve analiz toplantıları yapmaya başladık.

Portalın kısa vade ve uzun vade ihtiyaçlarını maksimum düzeyde belirledik. Hazırladığımız analiz dokümanı onayını aldıktan sonra portal web tasarım çalışmalarına başladık. Danışan sayfaları, Uzman sayfaları, akademi, e-ticaret gibi birçok modülden oluşan portalın tüm sayfaları özgün tasarımda hazırlandı.

Özgün arayüz tasarımı, özel web yazılım geliştirmeleri ve SEO çalışmaları sonrası web portalı yayına başladı.

Yaşayan bir platform olan PsikolojiPark'ta geliştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

Psikoloji ve Psikoterapi'ye
dair her şey

Uzmanlar, Makaleler, Videolar, Kitaplar, A'dan Z'ye Psikolojik Bilgiler, Eğitimler...

Farklı Üyelik Modelleri

Nitelikli ve Eğitimli Uzman Üyeler

Portalın hedef kitlesi olan ruh sağlığı uzmanlarına, öğrencilerine ve danışanlara farklı fonksiyonlarda üyelik modelleri geliştirdik. Üyelik işlemlerini e-posta, SMS ile cep telefonu doğrulama yapılarak tamamlandı.

Uzmanların üyelik işlemlerinde Kimlik, Diploma ve Eğitim Sertifika kontrolleri de yapılarak, portal danışan üyelerinin aradıkları nitelikli ve eğitimli uzmanlarla buluşmasını hedefledik.

Üyelerin, üyelik modellerine göre portal içerisinde farklı modüllerde başvuru, içerik okuma, soru sorma, randevu talebi, eğitime katılma gibi farklı işlemleri yapabilmeleri sağlandı.

Danışan Üyeler : Uzmana soru sorma, randevu talebi iletme, uzmanı değerlendirme, mesaj atma, online alışveriş, eğitime katılma vb...

Uzman Üyeler : Profil sayfası oluşturma, eğitime katılma, online alışveriş, makale ve video yayınlama, danışan sorularını cevaplama, mesajlara cevap verme vb...

Öğrenci Üyeler : Profil sayfası oluşturma, eğitime katılma, online alışveriş vb..

Eğitim Modülü Yazılımları

Eğitim Modülü Yazılımları

Akademi Modülümüz, uzman, Öğrenci ve Danışanların katılabileceği eğitimlerin organize edildiği modüldür.

Eğitim detayları, seans bilgileri, eğitime katılım koşulu olan sertikaların kontrollleri, eğitime katılım yoklaması, eğitim sonrasında verilecek olan sertikaların sisteme işlenmesi gibi birçok farklı işlevleri bulunan web yazılım modülleri geliştirildi.

Online Alışveriş Modülü

Online Alışveriş Modülü

Portal üyelerinin online alışveriş yapabileceği E-Ticaret Yazılım geliştirmesi yapıldı.

Daha çok uzman ve öğrenci üyeleri hedefleyen kitap, materyal gibi ürünlerin satışını yapıldığı modül için standart e-ticaret uygulamaları, sanal pos entegrasyonu ve ürün yönetimi için Excel Uygulaması geliştirildi.

Uzman ve Öğrenci Profil Sayfaları

Uzman ve Öğrenci Profil Sayfaları

Ruh Sağlığı profesyonelleri uzmanların ve psikoloji eğitimi öğrencilerinin web sitesine ihtiyacı olmadan tanıtımlarını yapabilecekleri profil sayfaları özel web tasarım ve web yazılım modülleri ile geliştirildi.

Uzmanlar profil sayfalarında kendi tanıtımlarını yapabilmektedirler. Uzmanlık alanlarını, sertifikalarını sundukları gibi makale ve video içerikleri paylaşabilmektedirler.

Danışanların uzmana yaptığı değerlendirmeler, uzmana ilettikleri sorular ve uzmanın cevapları profil sayfasında gösterilmektedir.

Profil sayfasında uzmana mesaj gönderilebiliniyor ve uzmandan randevu talep edilebiliniyor..

Eğitim hayatı devam eden öğrenciler de benzer özellikleri sunan profil safyaları oluşturabiliyorlar.

Web sitesi anasayfa tasarımı
Uzman Makale ve Video Modülü
Uzman Değerlendirme Modülü
Soru Cevap Modülü
Uzman Arama Sonuç Sayfası
Uzman Profil Sayfası
E-Ticaret Modülü