Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

YAT KİRALAMA PORTALI

Türkiye'nin en büyük yat kiralama portalı olmayı hedefleyen yatkiralama.com arayüz web tasarım ve web yazılım geliştirmeleri

BOĞAZ ÇOCUĞU

YATKİRALAMA.COM

Yat Kiralama Portalı Geliştirme

2009'dan bugüne kadar İstanbul'da Lüks Yat Kiralama Hizmeti sunan Boğaz Çocuğu markası, Türkiye'nin en büyük yat portalı olma hedefi hedefliyor..

Bodrum, Fethiye, Marmaris, Göcek ve İstanbul lokasyonlarında hizmet vermeye başlayan yatkiralama.com portalı farklı kategorilerdeki kiralık yatları ve tekneleri ziyaretçilerine sunuyor.

Yaz sezonunda tatile giden yerli ve yabancı turistler için heyecan verici, unutulmaz anların yaşanacağı lüks tekne ve yatların detaylı sunumlarının yanında, portal içeriğinde gezilmesi gereken mekanlara ve aktivitelere yer verildi.

Gelecek yıllarda yat kiralama sektöründe "Pazaryeri" olmayı hedefleyen portal için özgün arayüz tasarımı ve esnek yazılım altyapısı ile geliştirme yapıldı.

Arayüz tasarımınında her lokasyon ve lokasyonlardaki aktiviteler, mekanlar için ayrı sayfalar oluşturularak organik trafik hedeflendi. Tatil planı yapanların aramalarına odaklanarak özgün metin içerikler hazırlandı. Bu içerikler Trios'a özel SEO stratejileri ile portala yerleştirildi.

Yazılım altyapısı ve veritabanı mimarisini oluştururken, portal içeriği lokasyon, tekne, ziyaretçi ve diğer içeriklerin yüksek sayılara ulaşma hedefi göz önünde bulunduruldu.

Arayüz tasarım ve front end geliştirmeleri sonrasında web yazılım çalışmaları da tamamlanarak portal yayına başladı.

SEO Danışmalığı ve Uygulamaları ile destek vermeye devam ediyoruz.

Yeni Yerler Keşfet

Lüks kiralık yatlar ile Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye ve istanbul'da cennet koyları, adaları ve yeni yerleri keşfedin...

neye ODAKLANDIK

Türkiye'nin en büyük yat kiralama portalı olma hedefine uygun arayüz tasarımı ve yazılım mimarisine...
Kullanıcı Dostu Arayüz

Kullanıcı Dostu Arayüz

Yatkiralama.com gelecek dönemlerde Türkiye'nin en büyük yat kiralama portalı olmayı hedeflediği için lokasyon, mekan, aktivite önerileri ve kiralık tekne sayısı her geçen gün artacak.

Bu nedenle arayüz tasarımında maksimum kullanım kolaylığı sağlamak, ziyaretçilerin aradığı içerği kolay ulaşmasını sağlamak amacı ile özel arama alanları, filtreleme ve sıralama seçenekleri geliştirdik.

Portal ana menüsünden itibaren kullanıcıların kiralık yatlara hızlı erişimini hedefledik.

Web sitesi ana menu tasarımı
Web sitesi anasayfa arama alanı
Web sitesi anasayfa yat listeleme
Web Sitesi anasayfa lokasyonlar
Web Sitesi lokasyonlar sayfa tasarımı
Web sitesi yat liste sayfa tasarımı
Web sitesi yat detay sayfası arayüz tasarımı