Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

DOĞUHAN ENERJİ

Yenilenebilir enerji mühendisliği hizmetleri ve projelerinin dijital sunumunu yapan web sitesi tasarım ve yazılım geliştirmeleri

DOĞUHAN

Yenilenebilir Enerji Mühendisliği Web Sitesi Geliştirme

Türkiye'nin ilk rüzgar enerji santrali kurulumunu yapan Doğuhan Enerji yenilenebilir enerji mühendisliği hizmetleri sunmaktadır.

Rüzgar enerjisi, güneş enerjisi gibi yenilenebilir enerji çözümleri geliştiren Doğuhan Enerji yurtiçi projelerindeki deneyimlerini Romanya başta olmak üzere artık yurtdışında sunmaya başladığı için aktif web sitesi rakiplerinin web siteleri yanında etkileyici görünmüyordu.

Doğuhan yöneticileri markanın yetkinliğini, deneyimlerini anlatacak ve 1996'dan bugüne geliştirilen 200'e yakın projenin profesyonel bir arayüz tasarımında sunacak web sitesi yenileme önerimizi beğendiler.

Doğuhan'ı ve sektörü analiz ettiğimizde; geliştireceğimiz web sitesinin kullanıcı dostu, kolay erişilebilir yapıda olması ve içeriğindeki projelerin sunumunun doğru yapılması gerekiyordu.

Arayüz tasarımı planlaması yaparken Doğuhan'ın deneyimlerini, yetkinliklerini de ihmal etmeden, esas hedef olan projelerin sunumuna odaklandık.

Doğuhan'ın kurumsal kimliğine uygun, sektör gerekliliklerini de içinde barındıran web tasarım ve web yazılım çalışmalarını tamamladığımız kurumsal web sitesi İngilizce dilinde yayına başladı.

Türkçe, Rumence ve Macarca dillerindeki geliştirmeler, SEO ve diğer dijital çalışmalarla Doğuhan'a destek vermeye devam ediyoruz.

Doğuhan Enerji dünyaya açıldı..

Türkiye'nin ilk RES projesini geliştiren Doğuhan Enerji
Romanya ve Macaristan'da da yenilebilir enerji projeleri geliştirmeye başladı.

neye ODAKLANDIK

Doğuhan Enerji'nin 26 yıllık yenilenebilir enerji deneyimlerini sunmaya...
Web sitesi anasayfa banner alanı tasarımı
Web sitesi anasayfa banner alanı tasarımı
Web sitesi anasayfa manset içerik sunumu
Web sitesi proje liste sayfası
Web sitesi proje detay sayfası