Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

Yatkiralama.net

İstanbul Boğazı'nda tekne ve yat kiralama hizmeti sunan Boğaz Çocuğu markasına web sitesi geliştirme çalışması

Boğaz Çocuğu

yatkiralama.net

Yatkiralama.net, Boğaz Çocuğu markasının İstanbul Boğazı'nda tekne ve yat kiralama hizmeti sunduğu dijital platformlardan biridir.

Marka yetkilileri, Yatkiralama.net web sitesinin eskiyen ara yüz tasarımının ve içerik sunumunun güncel web trendlerinde yenilenmesi, kullanıcı odaklı modüllerin geliştirilmesi, markaya özel yazılım geliştirmeleri talep ettiler.

Yat Kiralama hizmeti sunan web sitelerinde ziyaretçilerin en çok görmek istedikleri "yat kiralama bütçesi hesaplaması" için özel yazılım modülü geliştirdik.

Bu yazılım modülü ile site ziyaretçileri kişi, süre ve yemek menüsü gibi seçimlerin yapılarak tüm yatların fiyatlarını aynı anda görebiliyor ve karşılaştırma yapabiliyorlar. Fiyat hesaplama modülünü site anasayfası ve ilgili diğer içerik sayfalarında da sunarak kullanıcı erişimini kolaylaştırdık.

Özgün arayüz tasarımı ile başlayan proje, front end, web yazılım geliştirmeleri ve SEO çalışmaları ile tamamlanarak yayına başladı.

SEO hedefli oluşturduğumuz sayfalara özgün içerik üreterek, özel seo stratejileri ile müşterimize SEO Danışmanlığı hizmeti vermeye devam ediyoruz.

İstanbul Boğazı'nı Keşfedin

Lüks yat kiralayarak İstanbul Boğazı'nı keşfedebilir, unutulmaz anlar yaşabilirsiniz.

Web sitesi anasayfa banner tasarımı
Web sitesi yat kiralama bütçe hesaplama yazılım modülü
Web Sitesi Yat Organizasyonları
Web Sitesi Kiralık Yat Sayfası
Kiralık Yat Foto Galeri Video Galeri
Organizasyon Yat Fiyatları