Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

E-TİCARET YAZILIM

Etkin, verimli, güvenli e-ticaret!

E-ticaret, Tasarım ve Yazılımdan Daha Fazlasını Gerektirir

İyi bir e-ticaret sitesi hedef kitlesini tanıyan, onların davranış modellerini bilen, buna göre stratejiler belirleyen ve tüm bu bilgileri hedef kitlesine doğru yansıtabilen sitedir. Sitenin tasarım ve yazılımı bu bilgilere göre yapılmamışsa, o site yok olmaya mahkumdur.

Trios ekibi geliştirdiği alışveriş sitelerinde önceliği stratejilere verir. Bu stratejiler üzerine kullanıcı odaklı bir mimariye sahip, SEO altyapılı ve güvenilir projeler inşa eder.

Kullanıcı Odaklı E-Ticaret Site Mimarisi

Kullanıcı Odaklı Mimari

E-ticaret projelerinde Trios ekibi, kullanıcı gereksinimlerine ve davranışlarına odaklanır. Kullanıcıları harekete geçirmek, marka sadakatini yükseltmek için onların ihtiyaçlarını keşfeder. Tüketici davranışlarına göre stratejiler geliştirir.

Çünkü Trios, Online Alışveriş Platformu çözümü arayışınızda bir ajansın size sunacağı en değerli hizmetin bu olduğunu bilir.

Müşteriler Sizi Bulsun

7/24 Bulunabilir Olun

Web sitesinden maksimum verim almak için hedef kitlenin 7/24 sitenize ulaşabilmesi gerekir. Bunun için de arama motoru optimizasyonu (SEO) dahil dijital stratejiler belirlenmelidir. Doğru planlanmış ve hayata geçirilmiş bir SEO stratejisi, arama motoru sonuçlarında E-ticaret sitenizi ilk sıralarda göstermenin en iyi yoludur.

Trios’un Dijital Strateji Danışmanlığı hizmetimiz ile SEO, Sosyal Medya, Dijital Pazarlama çalışmaları, e-ticaret yatırımınızın geri dönüşü sağlamanın en güvenli yoludur.

Başarıya Ulaştıran Online Alışveriş Stratejileri

Entegre Stratejilerle Etkili Sonuçlar

“Hangi müşteri profili hedefleniyor, hedef kitleye nasıl ulaşılacak, ulaşılan müşteriye ne sunulmalı, ne vadedilmeli, müşteri alışverişe nasıl yönlendirilmeli, müşteri memnuniyeti için ne yapılması gerek” gibi sorular ve cevapları ile dijital stratejisi ortaya çıkarılır.

Bu strateji web sitesin yapısı, içerik stratejileri, SEO stratejileri, kullanıcı odaklı uygulamalar ile hem entegre hem de aynı hedefe odaklanmış olmalıdır. Trios, her çalışmasında bu entegrasyonu tüm detaylarıyla değerlendirerek gerçekleştirir.

Güvenilir Altyapılı Yazılım

Güvenilir Altyapı

Online alışveriş projelerinde müşterilerin siteye olan güvenleri çok önemlidir. Web sitesi, yapısal olarak güvenlik ile ilgili tüm önlemleri almış olmalı, bu güvenlik bildirimlerini kullanıcılarına net şekilde aktarmalıdır.

Trios, hazırlamış olduğu tüm e-ticaret yazılım projelerinde müşterilerin kişisel bilgilerinin güvenle saklanması konusunda maksimum önlemleri alır. Alışveriş sürecinin, kredi kartı bilgileri kayıt altına alınmadan tamamlanmasını sağlar.

Tüm e-ticaret projelerinin olmaz ise olmazı olan SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde ödeme sistemi ile web sitesi arasından bilgi transferini de güvenli hale getirir.

Neden bizimle çalışmalısınız


• Şeffaf süreç yönetimi ve %100 güvenlik

• Entegre stratejiler, sonuç odaklı verimlilik

• Kullanıcı dostu tasarım

• SEO, Sosyal Medya, Dijital Pazarlama çalışmalarıyla maksimum görünürlük

18 Yıllık Deneyim

2002'den bugüne yüzlerce müşterimizin dijital ihtiyaçlarına uzman çözümler ürettik.

Şimdi sıra sizin dijital ihtiyaçlarınıza en doğru çözümü bulmada.