Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

HP OFİS

HP Ürünlerin E-Ticaret Sitesi Yazılımı

Yesevi Bilişm

HP OFİS

Yesevi Bilişim, HP Business Partner olarak HP ürünlerinin satışı yapan bilişim firmasıdır. Yesevi Bilişim, sadece HP ürünlerinin online satışı yapabileceği bir platform hazırlanması, bu e-ticaret sitesi ile HP ürünleri arayanların ilk adreslerinden olmak için dijital çalışmalar yapılmasını istedi.


Alan adının belirlenmesi, e-ticaret  yazılım çalışmalarını yapılması, SEO çalışmaları, dijital marketing çalışmalarının bir bütün olarak ele alarak bir proje planı hazırladık.

Hedefimiz, müşterilerin güven duyabileceği, bireysel ürünler ve profesyonel çözümler sunan bir marka oluşturmaktı. HPofis.com alan adının seçilmesi, e-ticaret sitesi yazılımı ile devam eden süreçte SEO çalışmaları ile Türkiye'nin her noktasına, her büyüklükteki şirketler ve kamu şirketlerin ürün tedariği sağlayan bir marka haline getirdik.

Online Alışveriş Güven

Online Alışverişte Güven

Her yıl gittikçe büyüyen ve rekabetin arttığı online alışveriş pazarında kullanıcıların tercihlerinde, alışveriş platformlarının güvenirliği, kurumun yapısı, satışı yapılan ürün bilgilerinin detaylı şekilde anlatılması öne çıkmaya başladı.

Dünya genelinde yapılan araştırmalar gösteriyor ki kullanıcılar, satın alma yaparken fiyattan daha çok bu konulara odaklanıyor.

Bu nedenle bu projede önceliğimiz Yesevi Bilişim'in HP'nin Business Partner'i olduğunu, satılan tüm ürünlerin orjinal olup ve HP Garantisi altında olduğunu ziyaretçilere hissettirmek oldu. Platform içerisinde sunduğumuz bazı bilgiler, görsel nesneler, ürün detayları bunun sağlamaya çalıştık

E-Ticaret  yazılımı dışında da, sunduğumuz dijital marketing çalışmaları ile desteklediğimiz HPOfis.com markası ve markanın dijital yüzü, Yesevi Bilişim'in yerli ve yabancı bir çok kurululuşun HP marka ürünlerde ve diğer markalarda da tedarikçisi olmasını sağladı.