Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

DUNI TÜRKİYE E-TİCARET YAZILIMI

Masa dekorasyonu ve paket serviste özel ürünlerin online satışı

ENC Kağıt

DUNI TÜRKİYE

ENC Kağıt, masa dekorasyonu ve servis ürünlerinde dünyanın sayılı markalarından olan Duni'nin Türkiye Distribütörü'dür.

Duni Türkiye, kısaltması HORECA olan Hotel, Restaurant ve Cafe'lerde kullanılan amerikan servis, kumaş dokulu peçcete, mum, jordan kürdan gibi özel ürünlerin satışını yapmakta idi. Kurumsal alanda ve Migros gibi bazı marketler zincirinde satışlarına devam eden DUNİ, artık son kullanıcılara da ulaşmak istiyordu.

Duni Türkiye, ürünlerinin tanıtımını ve satışını yapabileceği hem bireysel hem de kurumsal müşterileri hedefleyen online alışveriş e-ticaret yazılımı hazırlamamızı ve sitenin Google Arama sonuçlarında üst sıralarda çıkması için SEO çalışmaları yapmamızı talep etti.

Özel SEO stratejileri ile hazırladığımız web sitesi 2011 yılından bugüne yayınına devam etmektedir.

neye ODAKLANDIK

Duni'yi popüler yapan tasarım harikaları konseptlerin online alışveriş sitesi ile sunumu ve SEO optimizasyonu
E-Ticarette Ürün Konseptlerinin Gücünü Kullanma

Konseptlerin Gücünü Kullanma

Duni'yi inceleyen müşterilerin dikkatini en çok "Konseptlerin Tasarımı" çekiyordu. Özel günler, eğlenceler ve özel mekanlar için hazırlanan harika konseptlerin gücünü kullanarak site ziyaretçilerine, Duni markasını en doğru şekilde sunmayı hedefledik.

Konsept içeriği ürünlerin tamamının Duni Türkiye stoklarında olmaması ve konseptlerin bütünün satın alınma talepleri nedeni ile konseptleri sunarken özel satın alma modülü geliştirdik. Bu modül ile müşteriler tüm konsepti satın alabilecekleri gibi isteyen müşteri konsept içerisindeki herhangi bir ürünü de ayrı olarak satın alabilecekti.

Bu konsept modülü ile  Duni Türkiye, sadece stoklarındaki ürünleri konsept ürünleri içerisinde dahil ediyor. Bu ürünler aynı zaman kendi ürün kategorilerinde de sunulmakta idi.

Konseptlerin bu projede DUNİ'ye kattığı diğer değer ise; Yılbaşı, Sevgililer Günü, Doğum Günü gibi farklı dönemler ve organizasyonlar için dilediği gibi konsept oluşturmasını sağlıyordu ki bu çalışmalar Google Aramalarında sitenin bulunmasına katkı sağlayan en önemli SEO stratejisi idi.

SEO Odaklı E-Ticaret Yazılım Kurgusu

SEO Odaklı Site Kurgusu

Duni'nin e-ticaret sitesinde Trios'dan bekledikleri arasında ilk sırada bireysel tüketicilere de ulaşılması idi. Sadece zincir marketlerde satılan ve kurumsal müşterilerin satın aldığı ürünleri bireysel müşterilere ulaştırmanın en kolay yolu SEO Çalışmaları ve Sosyal Medya Danışmanlığı idi.

Projenin web tasarımı ve e-ticaret yazılım çalışmalarında önceliklerimizden biri de SEO'ya uygun kurguda altyapı hazırlanması oldu. Projenin içeriklerinin hazırlanması, kategorilerin ve ürün adlarının belirlenmesi çalışmaları Trios SEO ekibinin danışmanlığı ile yapıldı.

Yılbaşı, Sevgililer Günü gibi kısa süreli özel günler için özel olarak SEO danışmanlığı hizmeti verilmiştir.

2011 yılından bugüne aktif olarak yayında olan web sitesi responsive tasarım olmamasına rağmen bazı aramalarda iyi konumunu korumaktadır.