Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

Dijital Çözümler

Dijital dünyada 360 derece iletişim için varız

Dijital platformlarda hedefe ulaşmanın ilk adımı “doğru ve başarılı” tasarımlardır. Tasarımın neden önemli olduğunu anlatalım, gelin sizin için neler yapabileceğimizi birlikte keşfedelim.

Özgün Web Tasarımı

Web sitelerinin hedeflenen düzeyde etki yaratabilmesi için yalnızca göze hoş görünmesi yetmez. Trios, hem görsel kalite, hem fonksiyonellik, hem de içerik olarak markaya özel ve etkileyici dijital deneyim sunan arayüz tasarımları hazırlar.

Responsive - Mobil Uyumlu Dizayn

Trios, mobil cihazlarda sitenizi ziyaret edecek kişilerin neyi görmek istediklerini, onları hangi içeriğe en hızlı şekilde ulaştırmanız gerektiğini belirler ve responsive yapıyı buna göre kurgular. Her ekranda aynı etkiye sahip tasarımlar geliştirir.

UX Web Dizayn

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (UX Design) dijital tecrübelerimizin, müşteri alışkanlıkları ile örtüştüğü web tasarımıdır. Web siteniz ziyaretçilerine kusursuz dijital deneyim yaşatır.

Markanıza uygun tasarımlar

Trios, dijital dünyanın dışında da aynı heyecanla yanınızdadır. Logo, katalog ve diğer tüm grafik tasarım gereksinimlerinizi markanıza ve pazarlama hedeflerinize uygun olarak hazırlar.

Hayata geçirdiğimiz her yazılım çalışmasında, mantıksal verileri ve işlevsel tasarımlarla birleştirerek ihtiyacınıza özel yazılım çözümleri sunuyoruz.

Güncel Altyapı ve Yazılım Teknolojileri

Hızla değişen dijital dünyada, Trios, size her zaman en güncel teknolojilerle hizmet verir, web site yazılımlarınızı ve özel yazılımlarınızı geliştirilebilir altyapılarla hazırlar.

Özgün ve Tam İhtiyacınıza Göre Yazılımlar

Trios, hazırladığı özgün web yazılımları ile ihtiyaçlarınızı %100 karşılayan çözümler sunar. 

Başarılı E-Ticaret Çözümleri

Hedef kitleye, ürün veya hizmetinize özel doğru projelendirilmiş çözümlerle etkin, verimli, güvenli e-ticaret yazılımı için Trios deneyimleriyle size yeni ufuklar açar.

iOS Uygulama ve Android Uygulama

Yaşamın vazgeçilmezleri olan mobil cihazlar için Trios size özel mobil uygulamalar geliştirir.

Sizi ve sektörünüzü analiz ediyor, trendleri ve tüketicileri inceliyor, markanızı dijital dünyada zirveye çıkaracak yol haritaları hazırlıyor, stratejiler geliştiriyoruz.

Büyüyen KOBİ

KOBİ'leri eski alışkanlıklarını kırmaları için zorluyoruz. Kurumsal kimlik, markalaşma, dijital platformların kullanımı, web tasarım ve yazılım, seo hizmetleri ile büyümelerine destek oluyoruz.

Online Proje Danışmanlığı

Planlaması yapılan veya yayında olan online platformlardaki tüm dijital projelere başarı hedefli dijital danışmanlık hizmetimiz ile deneyimlerimizi paylaşıyoruz.

Marka Oluşturma

Strateji, hedef pazar ve hedef müşterilere uygun "slogan, logo, içerik, web sitesi" gibi argümanları ile marka konumlandırma, marka stratejileri belirlenmesi ile "Marka Saygınlığının ve Görünürlüğünün" yükseltilmesi..

Slogan ve İçerik Oluşturma

Markanızın hedeflerine uygun slogan ve içerik oluşturur ve markanızın kimliğinize hayat veririz

SEO çalışmaları ile sitenizin Google, Yandex, Yahoo, Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını sağlıyor, SEO Danışmanlığı ve Sosyal Medya Danışmanlığı ile markanıza pozitif etkileşim yaratıyoruz.

SEO Danışmanlığı

Web sitenizin Google kriterlerine uygun yani kullanıcı odaklı, doğru yapılandırılmış, hızlı çalışan, içerik sunan bir web sitesi olmasını sağlayan Trios'a özel SEO stratejileri ve SEO Danışmanlığı hizmeti ile alacağınız verim maksimuma çıkar...

Sosyal Medya Danışmanlığı

Trios, Facebook, Instagram, Twitter başta olmak üzere tüm sosyal medya sitelerinde varlığınızdan, ürünlerinizden veya hizmetlerinizden tüm internet kullanıcılarını haberdar edecek çalışmalar için dijital stratejiler oluşturmada sosyal medya danışmanlığı hizmeti sunar.

Sosyal Medya Yönetimi

Markanın pazarlama stratejilerine entegre şekilde sosyal medya hesaplarınızı doğru zamanda, doğru görsel ve söylemlerle yönetiyoruz.