Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

EFOR ERKEK GİYİM

Erkek giyiminin özel markası için e-ticaret geliştirme

Efor Erkek Giyim

EFOR ONLINE ALIŞVERİŞ

Efor, erkek giyim sektöründe Türkiye'nin ürnlü markalarındandır.

Efor, hazır e-ticaret paketi kullandığı uzun dönemler sonrasında yaşadığı bir takım sıkıntıları ve kısıtlamaları artık yaşamak istemediğini ve özel bir e-ticaret yazılımı geliştirme talebini bize iletti.

Efor ile uzun süreli toplantılarımız ve görüşmelerimiz sonrasında; Efor'un aslında temel ihtiyacının yazılım kısmında esnek, geliştirilebilir, pazarlama stratejilerinin yüksek performans ile uygulanabileceği, Nebim Muhasebe Programı ile tam entegre olabilecek bir e-ticaret yazılımına ihtiyacı olduğunu belirledik.

Özgün tasarım çalışmaları sonrasında e-ticaret yazılım, muhasebe entegrasyonu ve özel yazılım geliştirme çalışmaları ile projeyi hayata geçirdik.

E-Ticaret Yazılım Altyapısı ile Esnek Satış Stratejileri Geliştirme

Esnek Satış Stratejileri

Marka için hazırladığımız özgün e-ticaret yazılımı; markanın offline ve online pazarlama stratejilerini ve kampanyalarını bir arada çalıştırma imkan sağladı. Tüm bu pazarlama çalışmalarını dilediği gibi özelleştirebilmesi ve hızlı bir şekilde uygulanabilir olması için özel yazılım ve entegrasyon teknikleri kurgulandı.

Markanın piyasa gereklilikleri ve müşterilerinin beklentileri ile ortaya çıkan bazı kampanya modelleri, özel modül uygulamaları, muhasebe uygulamaları, marketing platformları ile entegrasyonları, bankalara özel uygulamaları gibi birçok geliştirme talepleri için yayın sonrasında da ek modül yazılım çalışmaları yapıldı.

Özgün yazılım ile yaptığımız geliştirmeler, proje sürecinde farklı ihtiyaçları karşılayan özel modüller geliştirirken bizlere kolaylık, müşterimize ise esneklik sağladı.

Bazı özel yazılım geliştirmeleri :

  • E-Arşiv Uygulamaları
  • Bankalara Özel Kampanyalar
  • Özel Kampanyalar
  • Online Satış Platformları ile XML Entegrasyonları
  • Puan Uygulaması
  • Efor Kart Uygulamaları
  • SMS ile Marketing Uygulamaları
E-Ticaret Yazılımı ile Nebim V3 Entegrasyonu

Online Satış Nebim Otomasyonu

Proje adımlarından olan Nebim V3 Entegrasyonu ile markanın Satış Departmanı, Mağazalar ve Finans Departmanı arasında entegrasyon sağlandı.

Online Alışveriş sitesinde satışa sunulacak ürünlerin belirlenmesi, siparişlerin muhasebeleştirilmesi, Merkez Stok - Mağaza Stoklarının ortak kullanılması gibi muhasebesel işlemlerin Nebim V3'e işlenmesi gibi e-ticaret yazılımı ile Nebim Muhasebe Programı arasındaki entegrasyon işlemleri gerçekleştirildi.

Hedeflenen bu otomasyon ile markanın düzenlediği kampanyaların fiziki mağazalar ile online mağazasında aynı anda uygulanması, satış sonrası kazanılan puanların istenilen yerde anlık olarak kullanılabilmesi için özel yazılım çalışmaları yapıldı.