Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

BeeZone E-Ticaret Yazılımı

Arı ürünleri online satışı yapan marka için e-ticaret yazılım geliştirmesi

Organikasyon

BEEZONE

Organikasyon Ltd. Şti farklı ürün gruplarında online satış yapmaktadır.

Dijital Ajans olarak hizmet sunduğumuz Organikasyon Ltd, 2022 yılı içerisinde Arı ürünleri Satışı yapmayı hedeflediğini bizimle paylaştı.

Bu projesi için marka oluşturma, e-ticaret sitesi geliştirme ve seo çalışmalarında bizden yol haritası çıkarmamız talep etti.

Markalaşma, görsel tasarımlar, e-ticaret yazılım geliştirme, seo, sosyal medya çalışmalarını içeren proje planını hazırladık.

Markalaşma sürecinin ilk adımı olan marka adını Beezone olarak belirledik. Böylelikle hem arı ürünlerin satışı yapan bir markayı temsil ederken, diğer bir taraftan Propolis, Bal, Arı Sütü gibi ürünlerin vücudumuza katkılarını güçlü bir hayvan olan Bizon ( Amerika'da yaşayan hörgüçlü yaban öküzü ) ile temsil etmek istedik.

Marka adının belirlenmesi sonrasında firma yöneticileri ile e-ticaret yazılım projesi için görüşmelere başladık. Ürün sunumu, dijital pazarlama stratejileri, seo stratejileri gibi konularla başlayan görüşmeler sonrasında e-ticaret sitesi tasarımına başladık.

Arayüz web tasarımı, HTML Uygulamalar ve yazılım çalışmaları da tamamlanan Beezone online satışa başladı.

Her Damlasında Yaşam Var

Arıların insanlığa hediye ettiği mucizevi bir bileşim olan propolis ile vücut direncinize ve bağışıklık sisteminize tam destek sağlayın...

neye ODAKLANDIK

Beezone Propolis Damla'ların %100 doğal  olduğunu ve organik tarım ile üretildiğini profesyonel arayüz tasarımı ve doğru içerik ile hedef kitleye hissettirmeye..
E-Ticarette başarı kriteri: Doğru bilgiyi sunma

E-Ticarette Başarı Kriteri
Doğru Bilgiyi Sunma

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki ; online alışveriş sitelerinde ürün fiyatında çok markanın ve platformun verdiği güven daha önemli hale geldi.

Bizler e-ticaret sitelerinin başarı kriterlerinin başında gelen hedef kitlesine güven vermenin en temel kuralının marka ve ürün ile ilgili doğru bilgiyi sunmak olduğunu düşünüyoruz.

Beezone ürünlerinin Takviye Edici Gıda olup, insan sağlığı doğrudan ile ilgili olması nedeni ile e-ticaret arayüz tasarımında ve içerik sunumunda ziyaretçinin aradığı ve merak ettiği bilgiye kolay ulaşmasına sağladık.

Propolis hakkında genel bilgilere, kullanım bilgisine ve ürün içerik bilgilerine sitenin ilgili alanlarında sık sık yer verdik.

Bunun yanında Beezone markasının Organik Tarım ve Takviye Ediici Gıda Sertifikalarına erişimi de kolaylaştırdık.

E-Ticaret Anasayfa Tasarımı
E-Ticaret Ürün Detay Sayfası
E-Ticaret Ürün İçerik Bilgisi
E-Ticaret Ürün Kullananlar Bilgisi