Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

Akıllı Ev Ofis Ürünleri

Akıllı ürünler ile geleceği evinize ve ofisinize taşıyan alışveriş platformu e-ticaret yazılımı

Yesevi Bilişim

AKILLI EV VE OFİS

Ofis makine ve cihaz tedariği sağlayan Yesevi Bilişim, dijital ihtiyaçları için uzun yıllardır TRİOS ile çalışmaktadır.

Hızlı büyüyen online alışveriş pazarına bir markasını daha dahil etmek isteyen Yesevi Bilişim, "özgün tasarımla hazırlanmış, seo altyapıları tamamlanmış, konsept e-ticaret sitesi geliştirmemizi talep etti.

Ev ve ofislerde kullanılan akıllı sistemler ve akıllı cihazların online satışının yapılacağı e-ticaret sitesi için analizlere başladık.

Tüm dünyada hızlı büyüyen akıllı cihaz ve ürün kullanımlarının, yeni teknolojilerle birlikte gelecek yıllarda Türkiye'de de büyüyeceği ve yaygınlaşacağı ön görülerek strateji dokümanını hazırladık. Yesevi Bilişim ekibi ile yaptığımız toplantılar sonrasına proje planını hazırladık.

Dar bir ürün segmenti ile başlayacak olan e-ticaret sitesi, ilerleyen dönemlerde farklı ürün grupları, farklı fonksiyonlarda cihazların yer alması hedefi ile e-ticaret sitesi sunum stratejilerini ve tasarım konseptini belirledik.

Yesevi ile birlikte geliştirdiğimiz dijital stratejik hedefleri yansıtacak e-ticaret tasarımına başladık. Tasarım çalışmaları sonrasında e-ticaret yazılım çalışmalarını tamamlanması ile Akillievofis.com yayına başladı.