Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

Red Bull Can You Make It

Red Bull Türkiye'nin Red Bull Can You Make It etkinliklerinde katılımcılara sunduğu mini quiz web sitesi yazılım geliştirmesi

Red Bull

Red Bull Can You Make It

Red Bull Can You Make It, üç kişilik takımları hayatlarının macerasına davet eden bir etkinliktir.

The Planner Co etkinlik ajansı, müşterisi olan Red Bull markası için geliştirdiği projenin web sitesinin "Front End ve Web Yazılım" geliştirmelerini TRİOS tarafından yapılmasını talep etti.

Arayüz tasarımı The Planner Co tarafından hazırlanan mikro site için hızlı bir süreçte HTML kodlaması ve yazılım geliştirme planlaması yapılarak çalışmalara başlandı.

Quiz içerikli mikro web sitesi, kullanıcılara 15 sorunun sorulduğu, soruların cevaplarına göre puan kazanılan kurguda planlarak yazılım geliştirmesi yapıldı. Yarışmacılardan en hızlı cevaplayanların yüksek puan aldığı ve skor tablosunda isimlerinin gösterildiği web sitesinde sorular her oyunda randomize olarak getirilirken, cevap şıkları da her defasında yerleri değiştirilerek sunuldu.

Kısa bir zaman diliminde geliştirmesini yaptığımız mikro site, etkinliğin Türkiye ayağı süresince yayınlandı ve binlerce kişi tarafından kullanıldı.