Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

Klinik Psikolog Cem Kaya

Yetişkin ve ergen danışanlarına psikoterapi desteği sunan psikolog için web sitesi geliştirmeleri

CEM KAYA

Psikolog Web Sitesi Tasarımı ve Yazılımı

Klinik Psikolog Cem Kaya, yetişkin ve ergen danışanlarının psikolojik sorunlarına destek sağlayarak, yaşam kalitelerinin artırmaya çalışmaktadır.

EMDR Terapisi, Bireysel Terapi, Aile Dizimi Terapisi, Ergen Terapisi gibi çalışma alanlarında psikolojik sorunu olan veya hayat kalitesini artırmak isteyen danışanlarına Ataşehir'de psikoterapi desteği sunan Cem KAYA kişisel web sitesinin geliştirilmesi için de bizleri tercih etti.

Cem Kaya'nın tanıtımının yanında çalışma alanlarına, yazılarına ve sosyal sorumluluk etkinliklerine yer verdiğimiz web sitesinde öncelikle, site ziyaretçilerinin psikolojik sorunlarını araştırırken doğru söylemlerde bulunmak, sorunları ile ilgili yeterli bilgiyi sunmayı hedefledik.

Web sitesi içerik hedeflerimiz belirlendikten sonra SEO hedeflerine uygun uxresponsive web dizayn geliştirmesine başladık. Tasarım sonrasındaki web yazılım çalışmalarında yayın sonrasındaki içerik güncellemelerinin kolay yapılmasını sağlayacak, bu güncellemelerin olarak SEO Kriterlerine uygun olması için stratejik yazılım kodlamaları geliştirdik.

Yayın öncesi, TRİOS SEO Stratejileri ile içerik yerleşimlerinin yapılması ile birlikte web sitesi yayına başladı.

neye ODAKLANDIK

SEO stratejileri ile yüksek organik trafik sağlayarak psikolojik desteğe ihtiyacı olan bireylere ulaşmaya...
Ziyaretçi Odaklı Zengin İçerik

Ziyaretçi Odaklı Site İçeriği

Ticari veya sosyal sorumluluk pencerelerinden bakıldığında Klinik Psikolog Cem KAYA'nın fokusu insanların psikolojik sorunlarında onlara destek sağlamak olduğunu için web sitesini hazırlarken belirlenen hedeflere ulaşmada en doğru yöntemin bireylere doğru içeriği ve doğru bilgiyi sunmak olacağını biliyorduk.

Google ve diğer tüm arama motorlarının algoritmaları arama sonuçlarında sürekli en doğru web sitesini getirmeyi hedeflemektedirler.

"Doğru Web Sitesi Nasıl Olmalı" sorusunun bizdeki cevabı; "doğru kurgulanmış, doğru içerik sunan ve insanlara ulaşabilen web sitesi" olduğu için ilk olarak ziyaretçi odaklı site içeriği planlaması yaptık. Çok sayıda psikolojik sorun için ayrı ayrı sayfalar ve içerikler oluşturarak, farklı farklı hastalığı ve sorunu olan her bireye sitede aradığının olmasını sağladık.

Ziyaretçi odaklı hazırladığımız web sitesi, kişisel site olmasına rağmen Cem Kaya'nın bireysel tanıtımına biraz daha arka planda yer verdik