Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

Antakya Psikoterapi Merkezi

Her insan hayatının bazı zamanlarında profesyonel desteğe ihtiyaç duyar...

Nil Özen

ANTAKYA PSİKOTERAPİ MERKEZİ

Antakya Psikoterapi Merkezi, Uzm. Psikolog Nil Özen'in danışanlarına psikolojik destek sunduğu Antakya lokasyonlu bir merkezdir.


Nil Hanım, bizlere ulaştığında var olan dijital yüzünün, eski, amatör ve verimsiz olduğunu söyledi. Yaptığımız analizlerde bizlerin tespit ettiği durum ise dijital gerçeklerden uzak, hedef kitle beklentileri ile örtüşmeyen bir yapı idi.

Müşterimiz ile uzun sohbetlerimiz sonrasında "danışanların" beklentilerinin neler olabileceğini öğrenip, sonrasında ekibimizdeki arkadaşlardan da "psikolojik desteğe ihtiyacınız ortaya çıkarsa ve arayışa girerseniz bulduğunuz web sitesinden ne beklersiniz" gibi sorulara cevaplar alarak proje planlanması yaptık.

Yapılan bu analiz ve planlama sonrasında hazırladığımız web arayüzü sade, kolay kullanılabilir ve danışanların görmek istediklerine ulaşabildiği, merak ettikleri sorulara cevaplar bulabildiği bir web tasarım şeklinde ortaya çıkardık. En büyük kazanımız ise "müşterimizin dijital platformlara bakışını tazeleyerek, onun dijital günümüz gerçeklerine adapte olmasına" yardımcı olmamız oldu.

neye ODAKLANDIK

İçerikleri doğru yapılandırarak, site ziyaretçisi danışanların kendilerinden bir şey bulabileceği bir çalışma ortaya çıkarmaya...
Dijitalde hedef kitle gibi düşünebilmek gereklidir

"Evet, burası benden bahsediyor"

Hedef kitleyi, yani psikolojik danışmanlık ihtiyacı olan bireylere dijital platformlar üzerinden farklı pazarlama yöntemleri ile ulaşabilirsiniz. Fakat danışana web sitesinde gezinirken "evet burası benden/bizden bahsediyor" dedirtebilmenin çok önemli olduğu üzerinde durduk.

Bu strateji ile site navigasyonu ve içeriğini hazırlarken "danışan gibi düşünmeye" gayret gösterdik. Çalışma Alanları, Sorunlar, Yazılar gibi bölümler hazırlanırken seçilecek başlık ve içerik metinlerinde biraz daha hedef kitlenin dilini tercih ettik.

Antakya Psikoterapi Merkezi Web Sitesi Anasayfa Arayüzü
Antakya Psikoterapi Merkezi Web Sitesi Sorunlar Sayfası Arayüzü
Antakya Psikoterapi Merkezi Web Sitesi Çalışma Alanları Arayüzü
Antakya Psikoterapi Merkezi Web Sitesi Yazılarım Sayfası Arayüzü