Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

NİLENA BİOREZONANS

Sigara, madde ve gıda bağımlılıklarına çözümler sağlayan merkezin web tasarım ve yazılım geliştirmeleri

NİLENA

NİLENA BİOREZONANS

Nilena Biorezonans Bağımlılıklar Tedavi Merkezinin dijital yüzünü yeniledik....

Nilena; sigara, alkol, madde ve gıda bağımlılıkları olan bireylere biorezonans tedavisinde uzmanlaşmış, İstanbul Ataşehir'de hizmet sunan bir terapi merkezidir.

Nilena'nın hizmet sunduğu bireylerle ilk buluştuğu nokta olan dijital'deki çalışmaları etkileyici görünmüyordu. Markanın hizmetlerini yeni dijital strateji ile sunma yaklaşımımızı beğenildi.

Marka ve sektör analizi yaptığımızda "ikna edici bir sunum ve ikna edici içerik" sağlanmaması durumunda hedeflenen başarıya ulaşılması zor olacaktı. Bu nedenle terapi hizmetlerinin ilk buluştuğu web sitesi için özgün ve ziyaretçinin sorularına cevap veren içeriklere sahip web sitesi geliştirmesi için planlama yaptık

Nilena'nın bireylere destek sağladığı her bağımlılık için genel bilgilendirmeleri ve merak edilen soruların cevaplarını barındıran sayfalar oluşturarak ziyaretçinin aradığı bilgiye ve aklındaki soruların cevaplarına kolay ulaşmasını sağladık. Diğer taraftan da SEO çalışmaları için planladığımız  içerikler yoğunluğuna ulaşmayı hedefledik.

Web tasarım, HTML uygulamaları ve içerik yönetim sistemi için web yazılım çalışmalarını da tamamladıktan sonra web sitesi yayınlandı.

Yüksek organik trafik hedefli SEO çalışmalarımız yayın sonrasında da devam etmektedir.

Hedef Kitleye Uygun Web Tasarım

Hedef Kitleye Uygun Web Tasarım

Web sitesi tasarım sürecinde; hedef kitleyi tanımak, hedef kitlenin site davranışlarını tahmin etmek önemlidir.

Bu projede tasarım planlaması yaparken Nilena ekibi ile bağımlılıkları olan bireylerin merak ettiklerini, sitede görmeyi isteyeceklerini belirledik. Bu analiz sonucu ortaya çıkan önceliğimiz olması gereken temel içerikleri "merak ettiren söylemlerle" ile web sitesi ziyaretçine ansayfadan itibaren tasarıma yerleştirmeye başladık.

Nilena'nın destek sağladığı bağımlıkları ve bağımlılık terapilerini sunarken büyük görsellerden ve tipografiden faydalandık. Görsellerle merak uyandırırken, tipografi ile okumaya devam edilmesini amaçladık. Yoğun içeriği, yorucu olmayan sunum stratejisi ile web tasarımı tamamladık.