SEO'da Başarının Anahtarları

SEO'da başarının anahtarlarından en önemlisi bizce hedef kitleyi doğru analiz etmek, onlar gibi düşünebilmek, ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamaktır.

Nilena Biorezonans web sitesinin proje kurgusunu yaparken sigara, alkol ve gıda bağımlısı bireylerin hayat kalitelerini düşüren, sağlıklıklarını bozan bağımlılıklarına ve çözüm yollarına odaklandık.

Web sitesinde,bağımlı insanların yaşadığı sorunları bildiğimizi, onlardan nasıl kurtulabileceklerini, neler yapabileceğimizi anlattık. Bağımlılıktan kurtulmanın zor bir süreç olduğunu bildiğimiz için ziyaretçilere Nilena'nın sunduğu biorezonans mora terapi hizmetinin ne olduğunu, nasıl süreç yaşayacaklarını şeffaf bir şekilde ifade ettik.Böylelikle ziyaretçilerin beklediği içeriği sağlayarak site kalma süresini artırdık.

Ziyaret süresinin uzun olması, ziyaret edilen sayfa sayısının fazla olması sitenin doğru yapılandırıldığının göstergesidir. Google'ın SEO kriterleri arasında en başlarda gelen site kalma süresinin uzun olması en basit ifade ile "site içeriğinin kaliteli ve sitede gezinmenin kolay olduğunu" göstermektedir.

Doğru içerik, doğru navigasyon SEO'da başarıyı ulaştırma araçlarındandır.

Blog İçeriğinin Doğru Belirlenmesi

SEO çalışmalarında en çok ihmal edilen konu yayın sonrası blog, makale, haber gibi güncellenecek içeriklerin "doğru belirlenme gerekliliği" olduğunu düşünüyoruz.

Web sitesi geliştirme sürecindeki "site içi seo optimizasyon" ve yayın sonrası yapılan "site dışı optimizasyon" çalışmalarının verimli olması ve/veya veriminin devam etmesi için sitenin güncel tutulması gerekliliği herkes tarafından bilinmektedir. Fakat burada problem sitenin sadece güncel tutulmasının yeterli olmayacağının bilinmemesi ve/veya SEO hizmetinin sonlandırılmasıdır.

Nilena Biorezonsna web sitesi geliştirmesi sonrasında da devam ettiriğimiz SEO Danışmanlığı hizmetimiz ile Nilena'nın yayınladığı tüm içerikleri analiz ediyor, düzenliyor ve takip ediyoruz. Dönem dönem hedef odakları içerik önerilerinde bulunuyoruz. Böylece güncel tutulan site de organik trafik maksimum seviyelerde kalmasını ve artmasını sağlıyoruz

Arama sonuçları 30.05.2022 tarihlidir.

Google aramalarında sonuçlar zaman zaman değişiklik gösterebilmektedir.