Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

BORSA LOKANTASI

93 yıldır Türk mutfağının enfes tatlarını sunan restoran web site geliştirmesi...

BORSA LOKANTASI

BORSA SELF SERVİS

Borsa Lokantası Web Tasarım ve Yazılım Geliştirmeleri

Borsa Lokantası, 93 yıldır Türk Mutfağının enfes tatlarını sunan, özellikle öğlen yemekleri için tercih edilen yeme-içme mekanlarındandır.

Uzun yıllardır dijital danışmanlık hizmeti sunduğumuz Borsa Lokantası yetkilileri web sitelerinin modern ve kullanışlı bir tasarımda yenilenmesini istediler.

İlk olarak ele aldığımız konu, eski web sitesinde müşterilerin en çok kullandığı ve hiç kullanmadığı içerikleri belirlemek oldu. Borsa'nın lezzetlerini bilen müşterilerin ilgilendiği ve ziyaret ettiği web sitesi içerikleri neredeyse sadece "Günün Menüsü ve İletişim Bilgileri" idi.

Günlük olarak etkileşimde bulunan müşterilerde olumlu izlenim bırakacak, ulaşmak istedikleri içeriğe kolay erişimlerini sağlayacak yapıda arayüz geliştirmek üzere web tasarım stratejilerimizi belirledik

Caddebostan ve Şaşkınbakkal şubelerinde hizmet sunan Borsa Lokantası için geliştireceğimiz restoran web sitesi tasarımında şubelerin günlük menüleri ve şube iletişim bilgilerini sunacağımız sayfaların yeterli olacağını, bu sayfalarla müşteri ihtiyaçlarını karşılayıp onlar üzerinde olumlu etkiler bırakacağını biliyorduk.

Bu tasarım stratejisinin yanı sıra Borsa web sitesi ziyaretçilerinin erişimlerinin büyük bir bölümünün mobil cihazlardan yapılıyor olması nedeni ile tasarım planlamamızda responsive dizayn çalışması önemli başlıklardan biri oldu. Mobil cihazlardan siteye yapılan ziyaretlerde de kullanıcıların şube seçimi ve günlük menülere erişimi çok kolay olmalı idi.

Stratejilerini belirlediğimiz web projesinin tüm tasarım çalışmalarına tamamlanması sonrasında HTML kodlaması ve web yazılım geliştirmesi tamamlandı. Geliştirdiğiniz Şube Yönetim Yazılımı ve Yemek Menüsü Yönetim Yazılımları ile firmanın yetkililerinin günlük yemek menüsü güncellemelerini kolaylıkla yapmalarına olanak sağladık.