Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

MORAL HUKUK BÜROSU

Hukuki danışmanlık hizmeti sunan Moral Hukuk Bürosu web tasarım ve yazılım geliştirmeleri...

MORAL HUKUK BÜROSU

Hukuk Bürosu Web Tasarım & Yazılım Geliştirme

Moral  Hukuk Bürosu, 50 yılı aşkın süredir ulusal ve uluslararası müvekkillerine hukuki danışmanlık hizmeti sunan hukuk bürosudur.

Ulusal ve uluslararası müvekkillerine farklı konularda danışmanlık sunarken aktif web sitelerini daha profesyonel, günümüz web trendlerine uygun yapıda yenileme sürecini TRİOS ile yürütmeye karar verdiler.

Öncelikle Moral & Partners'ı dijitalde araştırmaya, analiz etmeye başladık, onlardan kendilerini anlatmalarını istedik, sonrasında rakiplerini analiz ettik.

Moral Hukuk Bürosu yetkilileri ile düzenlediğimiz toplantılarda, sahip olmaları gereken web sitesinin nasıl olması gerektiğini, TRİOS'un deneyimleri ile harmanlayarak anlatmaya başladık.

Moral Hukuk Bürosu'na vereceğimiz en büyük destek, büronun web sitesi ile kendini anlatabiliyor olmasını sağlayacak yolu çizmek idi. Bunun için projenin tasarım, yazılım ve seo kurgularını, sunum stratejilerini, yayın sonrası hedeflerini belirleyerek web tasarım çalışmalarına başladık.

Başarılı bir web sitesi ortaya çıkarmak için sürece onları da dahil etmemiz gerekiyordu. Bunu sağlamanın en kolay ve doğru yolu tasarım sürecinde onlara keyif vermek olduğunu düşünüyorduk ki böyle de yaptık.

Özgün yapıda, büronun kurumsal kimliğine uygun responsive yapıda arayüz tasarımını birlikte ortaya çıkardık.

TRİOS SEO Stratejileri ile web yazılım geliştirmeleri ve içerik yerleşimlerini de tamamlayarak projeyi yayına aldık.

Yayın sonrasında iyileştirme, analiz, güncelleme çalışmalarının yanında seo çalışmaları da devam etmektedir.

50 Yıllık Hukuki Danışmanlık Deneyimi

Moral | Kınıkoğlu | Pamukkale | Kökenek yenilikçi yaklaşımı ile ihtiyaca göre tasarlanmış hukuki danışmanlık ve hukuki hizmetler...

neye ODAKLANDIK

Ulusal ve uluslararası tanınırlığı artıracak, yeni müvekkiller kazandıracak içeriğe, bu içeriğin sunumuna ve SEO stratejilerine...
Kompakt tasarım ve özgün yazılım modülleri

Kompakt web tasarım, özgün web yazılım

Yoğun site içeriğini kullanıcı alışkanlıklarına göre arayüz tasarımına yerleştirdik. Site içeriğini bölümlere ayırarak sayfa sunumlarının optimize edilmesini de sağladık.

İçerikleri birbirleri olan ilişkilendirilebilmesi için özel yazılım modülleri geliştirdik. Böylelikle ziyaretçilerin ziyaretçilerin sitede kalma sürelerini artırmayı, daha fazla içerik etkileşimini sağlamayı hedefledik.

Büronun günlük haber ve makale yayınlama alışkanlığını dijitalde avantaja dönüştürmek için yayınlanan içeriklerin yapısının nasıl olacağı, hangi konulara dikkat edileceği gibi içerik stratejilerini belirlemede birkaç günlük dijital danışmanlık hizmeti sunduk.