Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

SERA GROUP

Havaalanı, turizm, sağlık ve yaşam alanı kompleksleriyle Türkiye’nin lider inşaat firmalarından Sera Group için web tasarım ve web yazılım geliştirmeleri.

SERA GROUP

İnşaat Firması Web Sitesi Geliştirmesi

Sera Group, yurtiçi ve yurtdışında 4 Milyon m2'den fazla alt ve üst yapı inşaat projeleri tamamlamıştır. TAV Havalimanları Holding'in, TAV İnşaat ve TAV İnşaatı'ın bağlı bulunduğu tüm kuruluşların, İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO)'nun ortağı olan Sera Group, turizm, araç muayene istasyonu gibi farklı sektörlerde de yatırımlarına devam etmektedir.

Sera Group, 30 yıllık deneyimleri ile hayata geçirdiği projelerin günümüz web trendlerine uygun sunumunun yapılacağı kurumsal web sitesi geliştirilmesi talebini bize iletti. 

Kurum yöneticileri ile yaptığımız değerlendirme toplantıları sonrasında Sera Group'un hayata geçirdiği ve devam ettirdiği tüm projelerin detaylı bilgilerini, infografik verilerini toplamaya başladık.

Proje datalarını analiz ederek, arayüzde sunulması gereken temel bilgileri, proje sunum önceliklerini ve içerik gereksinimlerini belirledikten sonra arayüz tasarım kurgusunu tamamladık ve web tasarım çalışmalarına başladık.

Arayüz tasarımında proje sayfalarında yüksek çözünürlüklü fotoğraflar kullandık. Projelerin sunumlarında "metrekare" ve "yatırım değeri" gibi verileri tipografi kullanarak sunumu güçlendirdik.

Eski ve yeni projeleri farklı modüllerde sunarken, tercih edilen bazı projelerin öne çıkarılabilmesi için yazılım modülleri geliştirdik.

Tasarım çalışmaları sonrasında Front End geliştirmeler ve web yazılım geliştirmeleri de tamamlandı ve web sitesi yayına başladı. 

5.000.0000 m²

Yaklaşık 30 yıldan bugüne uzmanlık ve tutku ile inşa edilen 5.000.0000 m²...

neye ODAKLANDIK

Stratejik proje sunumları ile Sera Group'un gücünü web sitesinde de hissettirmeye...
Stratejik İçerik Sunumu

Stratejik İçerik Sunumu

Sera Group'un sektördeki deneyimini ve gücünü site ziyaretçilerine hissetirmek için web sitesi içeriklerini doğru strateji ile sunmamız gerekiyordu.

Görsel ve metin içeriklerin belirlenmesinde ve arayüz tasarımında sunumunda Sera Group'un gücüne odaklandık.
İçeriğe özel sloganlar ve önemli bilgiler/veriler metin yazarı tarafından tasarım stratejimize uygun olarak hazırlandı.

Kurumsal, kariyer ve sürdürülebilirlik bölümleri için Sera Group'un sektördeki deneyimi, proje geliştirme süreçlerindeki tutkusunu ve profesyonelliğini hissettirecek içerikler hazırlandı.

Proje bölümlerinde de projeye özel sloganlar, özgün metin içerikler, yüksek çözünürlüklü görseller ve önemli proje verileri ile sunum yaptık.

Anasayfa banner alanı tasarımı - 1
Anasayfa banner alanı tasarımı - 2
Anasayfa Rakamlarla Sera Group modülü
Anasayfa İştiraklerimiz modülü
Proje liste sayfası Öne Çıkarılan Projeler modülü
Proje liste sayfası proje sunumları
Proje detay sayfası banner alanı
Proje detay sayfası galeri alanı