Bize Yazın
Trios Web Logo
Takıma Katıl.
 
Bize Ulaşın
 
Proje Başlat
 

LIGHT34

Dünya'yı aydınlatmayı hedefleyen marka...

LIGHT34 AYDINLATMA

LIGHT34

Light34, üretimini yaptığı dış aydınlatma ürünlerinin ihracatını yapan başarılı bir markadır.

Sektöründe uzun yılların kazandırdığı deneyimlerle üretimini yaptığı dış aydınlatma ürünlerini son yıllarda ihracat yaparak yurtdışı alıcılarına da satmaya başlayan Light34, daha fazla kitleye ulaşmak ve ihracat rakamlarını artırmak için dijitalini yenilemeye karar vererek, markasını Trios'a emanet etti.

Light34 ekibi ile yaptığımız toplantılarda önceliğimiz doğru hedef kitlenin, hedef ürün grubu ve hizmetlerin belirlenmesi oldu. Birlikte yaptığımız analizler sonucunda web tasarım çalışması öncesinde hangi konulara odaklanacağımızı ve site ziyaretçilerine neyi nasıl sunacağımızı kararlaştırdık.

Web sitesi sunum stratejilerinin ortaya çıkması sonrasında, bu stratejilerin SEO hedefleri ile örtüşerek görsele nasıl aktarılacağını kararlaştırarak web arayüz dizayn çalışmalarına başladık.

Light34'ün ana fokusu olan "yurtdışındaki hedef kitleye ulaşmak" için dijital pazarlama, SEO ve e-mail pazarlama çalışmaları için danışmanlık yaparken, site içerisinde kurguladığımız bir takım stratejik modüllerin yazılımlarını hazırladık.

Web yazılım çalışmaların tamamlanması sonrası, doğru içeriğin SEO stratejileri ile siteye yerleştirilmesi için çalışmalarımı devam etmekte.

Web sitesi, "Dünya'yı Aydınlatacağız" sloganı ile çok yakın bir zamanda yayınlanmaya başlayacak..

Dünya'yı Aydınlatmayı Hedefliyoruz...

Geçmişten gelen deneyimleri dünya'ya ulaştırmaya, dünya'yı aydınlatmaya hazırlanıyoruz...