Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

Puantaj & Vardiya Takip Yazılımı

Farklı lokasyonlarda hizmet sunan personellerin vardiya takibi ve puantaj yönetimi için özel yazılım geliştirmesi


TUTKUN MAKİNA

Tutkun Makina farklı lokasyonlardaki şantiyelerinde çalışan personellerinin vardiya takibinin ve puantaj hesaplamalarının yapılmasını sağlayacak özel yazılım geliştirmesi için TRİOS'u tercih etti.

Müşterimiz ile yaptığımız toplantılardaki notlarımızı ve müşterimizin bu ihtiyacı için kullandığı Excel dokümanı inceleyerek yazılım gereksinimleri belirledik.

Vardiya takip, puantaj hesaplama, personel yönetimi, şantiye yönetimi, izin ve tatil yönetimi gibi yazılımın temel gereksinimlerini içeren proje dokümantasyonu hazırlayıp  müşterimize sunduk.

Analiz dokümanını müşterimiz ile nihai hale gertirdikten sonra kullanıcı dostu arayüz planlamasını yaparak tasarıma başladık. Kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayan, veri girişleri hızlı ve esnek yapılmasına imkan sağlayan UX tasarımı hedefledik.

Tasarım çalışmaları tamamlanması sonrasında önceliğimiz "yoğun data" içererek Veritabanı Tasarımını maksimun performansı sağlayacak yapıda hazırlamak oldu.

Şantiye Yönetimi, Kullanıcı Yönetimi, Vardiya Takibi, Vardiya Raporlama, İzin ve Tatil Yönetimi, Puantaj Hesaplama gibi birçok modülü de içinde barındıran yazılım geliştirmesi tamamlanarak test ortamında yayına aldık.

Test ekibimiz ve müşterimiz tarafından yapılan veri girişi, raporlama gibi test süreçleri sonrasında proje tamamlanandı.