Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

ASANSÖR BAKIM TEKLİF HAZIRLAMA YAZILIMI

Farklı özelliklerdeki cihazların bakım hizmetlerini özel yazılım ile doğru bütçelendirme

TK ELEVATOR

TK Asansör, dünyada olduğu gibi Türkiye'de asansör sektörünün lideridir.


TK Asansör Türkiye, müşterilerine sunduğun Asansör Bakım Hizmeti ile ilgili teklif hazırlama sürecinde doğru bütçelendirmeyi sağlamak, tüm teklif bütçelerinin aynı standartlarda olmasını sağlamak ve tüm teklifleri kayıt altında tutumak için Trios'dan özel yazılım geliştirmesi talep etti.Bakım teklifi hazırlanırken, asansör adedi, mekanın konumu, asansörün teknik özellikleri gibi veriler dikkate alınmaktaydı.


Projenin temel amacı; hızlı, hata oranı minimize edilmiş, standart yapılarda teklif hazırlanmasıdır.

Geliştirdiğimiz özel yazılım, TK Asansör Türkiye tarafından Türkiye'deki tüm müşterileri için bakım teklifi hazırlama sürecinde kullanılmaktadır.

Özel Yazılımda Detaylar Önemlidir

Bakım Hizmetinde Detaylar Önemlidir

Müşterimizin talebinin en temel çözümü, bakım hizmeti detaylarına yoğunlaşmak idi...

Bakım teklifi hazırlanırken bütçeyi, ekip organizasyonu etkileyen bir çok etken vardı. Bunları doğru analiz ederek satış ekibinin teklif hazırlama sürecini yöneten özel yazılım çalışmasını hazırladık.

Bu çalışma içeriğinde asansör ile ilgili tüm teknik özellikler, müşteri talepleri, müşteri lokasyon ve mekan bilgileri gibi veriler işlendi. "Detayların unutulmadan" girişinin yapıldığı uygulamada geriye sadece markanın bütçelendirme formülleri yazılıma entegre etmemiz kalmıştı.

Bakım teklifi hazırlanırken hiç bir satış personeli detayları düşünmeyecekti, tüm detaylar zaten yazılım içerisinde ekranda önlerine çıkıyor veya hesaplamalara dahil ediliyordu. Marka tarafından bizlere verilen fiyatlama stratejileri ve formülleri sisteme entegre edilerek doğru bütçeli teklif hazırlanmasını kolaylaştırdık.