Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

ORUÇOĞLU TERMAL OTEL

Türkiye'nin ilk 5 yıldızlı şifa kaynağı termal otel web sitesi geliştirmesi...

ORUÇOĞLU TERMAL OTEL

Otel web sitesi tasarım ve web yazılım geliştirmesi

Oruçoğlu Termal Otel, Afyon bölgesinde konaklama hizmeti sunan Türkiye'nin ilk 5 yıldızlı termal otelidir.

Musluklarından %100 termal su akan 306 odası, açık ve kapalı termal havuzları, SPA ve sağlık hizmetleri ile Türkiye'nin en çok tanınan termal otellerinden biri olan Oruçoğlu'nun önceki web sitesi, hazır paket bir yazılım ürünü olduğu için artık hedeflenen otel sunumunda yetersiz kaldığını düşünen otel yetkilileri bizimle iletişime geçtiler.

Oruçoğlu Termal Otel yetkilileri ile yaptığımız toplantılar sonrasında dijital yapılanma sürecinde danışmanlık, özel web yazılım ve web sitesi geliştirme ihtiyaçları için TRİOS'u tercih etti.

Oruçoğlu'nu araştırdıkça, bölgesinde kendi kuyusundan %100 termal su sağlayan tek otel olmasının en büyük artısı olduğunu fark ettik. Bu yüzden web sitesini geliştirirken %100 termali "logo ve metin" ile sürekli olarak vurguladık.

Odalar, Termal, SPA ve Aktivite gibi web sitesi ana modülleri ve içeriklerini belirlediğimiz proje kurgusu sonrasında özgün web tasarım çalışmalarını tamamladık.

Front End Geliştirmeler sonrasında otel yönetiminin ve otelin ihtiyaçlarını doğru karşılayacak web yazılım geliştirmelerini tamamlayarak web sitesin yayına aldık.

Sıcak Suyun Keyfi !

5 Yıldızlı Oruçoğlu Termal Otel'de konaklayarak %100 termali keşfedin.
Kendinizi şifalı termal suyun sıcaklığına bırakın.
Hem ruhunuz, hem bedeniniz dinlensin..

neye ODAKLANDIK

Aile boyu tatil yapılabilecek %100 Termal Otel konseptini
site ziyaretçilerin gözlerinde canlandırıp, ruhuna işlemeye...
Otel konseptine uygun web tasarım

Konsept Web Tasarım

Türkiye'nin önde gelen termal otellerinden olan Oruçoğlu'nun web sitesi sunumu için öncelikle otelin tüm olanaklarını, avantajlarını ve tercih edilme sebeplerini analiz ettik.

Markanın önde gelen fikri; aile boyu veya tek başına termal tatil hedefleyen her yaştan misafiri ağırlamak ve keyifli bir tatil yaşatmaktı.

Bu fikrin dijital platformlarında yansıtılması markanın öncelikli hedeflerinden biri idi.

Termal suyun keyfini yaşamak, termal suyun zindeliğini bütün bedeninde hissetmek isteyen kişilere otelin tüm olanaklarını, avantajlarını sunmayı hedefleyerek web tasarıma başladık.

Otel, termal havuz, spa görselleri ile yoğun içeriklerle, otelin en önemli artısı %100 termal suyu hissettirerek arayüz tasarımını tamamladık.

Fonksiyonel web yazılım geliştirmesi

Fonksiyonel Web Yazılım

Dijital platformlarda fazlasıyla dinamik hareket eden turizm sektörü için geliştireceğimiz sitenin web yazılım altyapısı anlık ihtiyaçlara, fonksiyonlara ve değişimlere hazır ve esnek olmalı idi.

Sezon, covid19, siyasi ve ekonomi gibi değişkenlerle müşteri beklentileri, müşteri sayısı sürekli farklılaşan ve bu değişimlere uygun pazarlama, sunum ve kampanya stratejileri geliştirmesi gereken otel yönetimine esnek mimari de yazılım geliştirdik.

Web sitesi yazılımı ile anlık kampanya oluşturma, anlık anket hazırlama ve data toplama gibi modüller hazırlayarak markanın dijitaldeki güçlü duruşuna katkı sağladık.

Arayüz tasarımında termal keyfi modülü
Site anasayfasında odaların slider yapıda gösterimi
Web sitesinde otelin avantajlarının sunumu yapılmaktadır