Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

MENATEK SAVUNMA SANAYİ

Savunma sanayi teknoloji üreticisi Menatek'in web tasarım ve yazılım çalışmaları

MENATEK

Kurumsal Web Sitesi Yenileme

Menatek Savunma Teknolojileri, taktik ve muharebe platformları üzerindeki yarım asırlık sektörel birikimiyle, hafif zırhlıdan paletli askeri araçlara, üretim, test ve tedarik hizmeti sunmaktadır. Türkiye'nin ve MENA Bölgesi'nin yüksek teknoloji üreticisi ve en büyük tedarik zinciri yöneticisidir.

Türk Ordusu, Amerikan Ordusu, NATO ükeleri ve daha birçok ülkenin ordularına üretim, test ve tedarik sağlayan Menatek, kurumsal web sitesinin günümüz web trendleri ve teknolojileri ile geliştirilmesi için önerilerimizi sunarak çalışmalara başladık.

Menatek'in bizlerden beklentisi ; markalı ürünlerini ve üretimini yaptığı alt sistemlerin sunumunu yapacak, aynı zamanda Menatek'in gücünü yansıtacak arayüz tasarımıydı.

Tasarım ekibimizin Menatek Yöneticileri ile yaptığı görüşmeler sonrasında sektördeki kullanıcıların beklentilerini karşılayacak içerikleri de barındıran arayüz tasarımını tamamlayarak yazılım çalışmalarına başladık.

Front End çalışmaları sonrasında Admin Panel, NSN Ürün Modülü geliştirmeleri ile web yazılım çalışmalarını da tamamladık.

Menatek Dijitalini Yeniliyor...

Türkiye'nin ve MENA Bölgesi'nin yüksek teknoloji üreticisi ve en büyük tedarik zinciri yöneticisi Menatek Savunma Teknolojileri dijitalini yeniliyor...

neye ODAKLANDIK

Menatek'in yüksek teknoloji üretim gücünü yansıtmaya...
Web sitesi anasayfa tasarımı
Web sitesi ürün modülü sayfası tasarımı
Web sitesi alt sistem urun sayfası
Nsn ile ürün aram modülü yazılımı
Nsn ürün detay sayfası