Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

MİGGRA TEKNOLOJİ

E-Ticaret ve perakende teknoloji şirketi Miggra için web sitesi tasarım ve web yazılım çalışmaları

Asis Otomasyon

MİGGRA

Miggra Teknoloji A.Ş., modüler robotik çözümlerle e-ticaret lojistiğini dönüştürmeye odaklanan bir e-ticaret ve perakende teknolojisi şirketidir. Hızla değişen tüketici taleplerine uyum sağlama konusunda geleneksel sistemlerin sınırlarını fark eden Miggra, Hızlı Teslimat (Q-commerce), Mağazadan Toplama (Store fulfillment), Mikro Depolar (Micro Fulfillment) ve Karanlık Mağaza (Dark Store) gibi ölçeklenebilir çözümleri tasarlayıp üretir.

Miggra, teknolojik ürün ve hizmetlerinin dijitalde sunumunun yapılacağı web sitesi geliştirilmesi için TRİOS'u tercih etti.

Arayüz tasarımı ve içerik planlamasını yaparken ürün ve çözümlerin sunumuna odaklandık. E-ticaret ve perakende sektörlerinde hangi ihtiyaçların Miggra ürünleri ve teknolojileri ile karşılanabileceğini, ürünlerin teknik verilerini ve işletmeye sağladığı kazanımları ve diğer içerikleri metin, görsel ve video içeriklerle sunumu yaptık.

Ürün ve hizmet sayfalarında video içerikler ile ziyaretçilerin ürünlerin kullanımı ve işletmeye sağladığı kazanımları hızlı anlaşılabiir ve erişilebilir olmasını sağlık.

Web sitesi, arayüz web tasarım çalışmaları ve front end geliştirmeleri sonrasında web yazılım çalışmaları da tamamlanarak yayına başladı.