Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

Heykelde Yeni Keşifler Yarışması Web Tasarım & Yazılım

Milliyet Sanat'ın düzenlediği yarışmanın web sitesi tasarımı ve jüri paneli web yazılım geliştirmesi

MİLLİYET SANAT

Heykelde Yeni Keşifler

Milliyet Sanat tarafından ilki 2019 yılında düzenlenen Heykelde Yeni Keşifler Yarışması 2020 yılında Covid19 Pandemi nedeni ile düzenlenmemiştir. 2021 yılı içerisinde yarışmanın online olarak düzenlenmesi ( başvuruların online alınması ve jüri oylamasının online yapılması ) karar verildiği için Milliyet Sanat Ekibi yarışma web sitesi geliştirilmesi için TRİOS'u tercih etti.

Yarışmanın tanıtımı ve eser başvurularının yapılmasını sağlayacak arayüz geliştirmesinin yanında yarışma jürilerin eserleri oylayabileceği panelin yazılımı da geliştirilecekti.

Milliyet Sanat ekibi ile proje kurgusunu yapılması sonrasında Demirören Medya Teknik Ekibi ile "yazılım altyapı tercihleri ve gereklilikleri" değerlendirildi.

Milliyet Sanat'ın düzenlediği için yarışma web sitesinin yoğun ziyaretçi akışını desteklemesi, teknik sorun ortaya çıkarmaması için web sitesi güçlü yazılım mimarisinde geliştirildi.

Birçok farklı altyapı ve teknolojinin kullanıldığı web sitesinin arayüz tasarımı sonrasında komplike yazılım çalışmaları tamamlanarak web sitesi yayına başladı. Yarışmacıların eser başvuruları alındığı süreçte, Jüri Oylama Panel Web Yazılım geliştirilmesi de tamamlanarak proje müşteriye teslim edildi.