Rezervasyon Yazılım Fonksiyonları

Otelin yöneticileri hazırladığımız özel yazılım ile otel yapısı ve pazarlama stratejilerine uygun düzenleme yapabildikleri gibi otel müşterileri de ihtiyaçlarına göre rezervasyon işlemi yapabilmektedir.

Dönemsel Oda Fiyat Tanımlaması

Otel yönetimi sınırsız sayıda dönemler oluşturarak bu dönemlere özel, oda ve hizmet bütçelemesi yapılabilmektedir.

Böylelikle yoğun dönemler ( yaz, yılbaşı, özel günler ) için fiyat bütçelemesi yapabildikleri gibi güncel gelişmelere uygun olarak da fiyat belirlemeye başladılar.

Örnek verecek olursak :
İstanbul'da yapılacak yurtdışından katılımın olacağı "futbol maçı, toplantı" gibi özel organizasyon dönemlerinde otellerin talep yoğunluğu nedeniyle fiyatlarında değişime gittikleri için müşterimizde geliştirdiğimiz yazılım sayesinde dilediği günler için bu fiyat revizyonu yapabilmektedir.

Oda Açma / Kapama / Uygunluk Kontrol Uygulamaları

Otel yöneticileri diledikleri tarih ve saat aralığında odaların rezervasyona açık veya kapalı olma durumlarını değiştirebilmektedir. Böylelikle ileriki tarih rezervasyon işlemlerini sorunsuz bir şekilde alabildiği gibi, kapasite fazlası rezervasyon sorunları yaşamaz hale geldi.

Otel müşterileri ise rezevasyon yazılımı ile konaklama talep ettikleri dönemlerin müsaitliği anlık olarak kontrol edebiliyorlar.

Ekstra Hizmet Uygulamaları

Otel yöneticileri de "Boğaz Manzaralı Oda, Airport Transfer" gibi otelin müşterilerine ücret ile sunduğu ekstra hizmetleri sistem üzerinden tanımlayabiliyor ve ayrı ayrı bütçelendirebiliyorlar

Müşteriler de rezervasyon işlemleri sırasında diledikleri ekstra hizmetin bütçesini görebiliyor ve talepte bulunabiliyorlar.