Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

B2B Bayi Portalı

Özel yazılım ile bayi sipariş yönetimi...

DELTA BÜRO GEREÇLERİ

DELTA ZIMBA

Delta Büro Gereçleri; ofis gereçleri ve kırtasiye ürünlerinde Türkiye'nin lider markasıdır.

Delta, ürettiği zımba, delgeç, ataş gibi büro gereçlerini Türkiye genelinde yüzlerce kırtasiye, toptancı, ulusal markalara bayilik bazında satışını yapmaktaydı. Müşterilerin verdiği bu siparişlerin dijital bir platforma aktarmak, yönetmek için Trios'tan özel yazılım talep etti.

Geliştirdiğimiz bu yazılım ile Delta; bayilere ürün tedarik zincirini tek bir elden yönetmeyi hedefliyordu.

Uzun ve yorucu toplantılar sonrasında markanın bayi ürün tedarik stratejilerine uygun, güvenli bayi portalı için özel yazılım geliştirme hizmeti sunduk.

Özelliştirilebilir Bayilik Sistemi

Özelleştirilebilir Bayi Sistemi

B2B sistemlerinde en önemli gereksinim kurum stratejilerine özgün tanımlamaların ve kuralların oluşturulabilmesidir. Bayileri farklı tiplere ayırma, ödeme modellerini bayiler ile eşleştirme, sipariş modellerini tanımlayabilme, sipariş ve ödeme limitleri belirleyebilme, bayi iskonto oranları tanımlama gibi farklı ihtiyaçlara cevap veren yazılım hazırlanması sistemin verimli çalışmasında önemli bir husustur.

Delta için hazırladığımız bu B2B yazılım çalışmasında markanın bütün tanımlamaları yapabileceği, tüm süreçleri yönetebileceği esnek modülller geliştirildi. Özel yazılımın tamamlanıp yayınlanması sonrasında Delta ve bayileri sistemi kullanmaya başladılar.