Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

Saruhan Hotel

Sultanahmet'te butik otel arayanların mekanı...

SARUHAN HOTEL

Saruhan Hotel, Sultanahmet'te yabancı turistlere hizmet sunan butik bir oteldir.

Uzun yıllardır hizmet sunduğumuz Saruhan Hotel'in web sitesi yenilenmesi ve otel rezervasyon sisteminin geliştirilmesi için tekrar bizleri tercih etti.

Öncelikli olarak Saruhan Hotel'in yabancı müşterileri için "butik ve uygun fiyatlı" otel olduğunu hissettirecek web tasarım çalışması, müşterilerin merak ettiği tüm konulara cevap bulabileceği içerik ve görsellerle otelin web sitesi tasarım ve yazılım çalışmaları tamamlandı.

Otel'in bizden talep ettiği diğer konu olan Otel Rezervasyon Modülü Yazılımı için "Otel Yöneticileri" ile birlikte analizlere başladık. Otele özel olarak kurgulanan rezervasyon sisteminde site ziyaretçileri istedikleri oda seçimi, kişi seçimi ve hizmet seçimlerini de yaparak rezervasyon talebinde bulunabilmeleri sağlandı.

Saruhan Hotel, kendilerine hazırlamış olduğumuz web sitesi ve otel rezervasyon yazılımını 2015'dan bugüne kadar sorunsuz şekilde kullanmaktadır.

Müşteri Rezervasyon Yönetimi

Müşterimizin bu projedeki taleplerinden biri de otelin yapısı ve müşteri grubuna uygun yapıda otel rezervasyon sisteminin hazırlanması idi.

Saruhan Hotel için hazırlayacağımız bu özel yazılım çalışması için öncelikle gereksinimleri doğru analiz etmek, süreçte ortaya çıkabilecek gereksinimleri minimize etmek gerekiyordu. Bunu için otel yönetimi ile birlikte birkaç yorucu toplantı sonrasında rezervasyon sisteminin kurgusunu yaparak yazılıma başladık.

2015 yılında bugüne kadar hazırladığımız sistem sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.