Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

SANTRAL ANONS

Santrallerde bizleri karşılayan ve yönlendiren sesler...

SİBEL SESLENDİRME

SANTRAL ANONS

"Santral Anons", uzun yıllardır seslendirme ajansı olarak müşterilerine hizmet sunan Sibel Seslendirme'nin dijital markalarından biridir.

Sibel Seslendirme için geliştirdiğimiz websitelerinden biri olan bu projede; yaklaşık olarak 6 sene önce yine firmamız tarafından geliştirilen web sitesinin eskiyen yüzünün günümüz web standartlarında uygun modern bir arayüzde yenilenmesi hedeflendi.

Konsept tasarım çalışması sonrasında hazırlanan web yazılımı ile markanın hazırladığı seslendirme örneklerinin siteye kolaylıkla yüklemesi ve tüm cihazlarda bunu dinletebilmesi için responsive HTML geliştirmeleri yapıldı.

Site içi optimizasyon çalışmaları sonrasında yayına aldığımız projede SEO çalışmalarımız devam etmektedir.

neye ODAKLANDIK

Eskiyen web ara yüzünün modern hale dönüştürülmesi, bu çalışma ile birlikte SEO optimizasyonu ile Google aramalarında üst sıralarda yer bulmak
Dijitalde İçeriğe Odaklanma

Dijitalde İçeriğe Odaklanma

Djitial platformlar, markaların pazarlama mecraları oldukları için yeni müşterileri kazanmak, satışlarını artırmak amacı ile ziyaretçilerine ürünlerini, hizmetlerini, yeteneklerini maksimum kalitede ve yoğunlukta sunmaları gerektiğine inanıyoruz.

Müşterilerimize öncelikle şunu söylüyoruz ; "içeriğe odaklanalım".

Ziyaretçilerimiz hangi içeriği arar, hangi içerikte ne kadar zaman harcar, hangi içerikler ikna edici olur, ziyaretçinin site içerisindeki tahmini "sayfa akışı nasıl olur" gibi bir çok soru ile müşterilerimizin de projeye odaklanmasını sağlıyoruz.

Eğer site ziyaretçisini iyi tanıyorsanız, onun sitedeki hareketlerini de tahmin edebiliyorsunuz demektir. Bu deneyim web sitesi geliştirme sürecinde doğru stratejileri geliştmrimenizi, müşteri edinme aracı edecek özel yazılım modüllerini oluşturmaya yardımcı olacaktır.

Bu projede de bu strateji ışığında site sayfalarının yapısını, sayfa içeriklerini belirleyerek önce arayüz tasarımını sonrasında ise yazılım uygulamalarını geliştirdik.

Web sitesi seo hedefli içerikler

SEO Hedefli İçerikler

Web sitesi geliştirirken müşteriye en hızlı ulaşmanın yollarından olan SEO çalışmalarının en temel adımı site kurgusudur.

Bizce SEO'nun özeti; kullanıcının maksimum verim aldığı web sitesini hazırlayabilmekten geçiyor. Google gibi arama motorlarının da en temel hedefi zaten bu değil mi ? Gooogle arama sonuçlarında kullanıcılara en doğru siteyi sunmak için sürekli geliştirmeler yapmıyor mu ?

Eğer bir site için SEO çalışmaları yapmayı planlıyorsanız; öncelikli olarak içerikleri belirlemelisiniz. İçerikleri belirler, doğru navigasyonda sunumunu yapar, son aşamada ise Google gibi arama motorlarınının beklentilerini karşılayacak bir takım düzenlemeleri yaparsanız hedefe ulaşmada ciddi adımlar atmış olursunuz.

Bu projede de içerikleri belirledikten sonra SEO'ya uygun arayüz tasarımı ve ardından seo çalışmalarına katkı sağlayan yazılım çalışmaları ile projeyi tamamladık.

Santral Anons web sitesi arayüz 1
Santral Anons web sitesi arayüz 2
Santral Anons web sitesi arayüz 3
Santral Anons web sitesi arayüz 4
Ritmimizi ve enerjimizi aynı bizim gibi dinamik ve çalışkan bir markaya katmaya karar verdiğimizde 2014 yılındaydık…

Trios ekibinin bizlere katacakları konusunda asla şüphe duymadık. Sadelik ve şıklığı sesin frekansına yansıtan yepyeni ve keyifli çalışmalara imza attık.

Seslendirme sektöründe Türkiye'nin iddialı markalarından Sibel Seslendirme Ajansı ve diğer alt markaları dahil olmak üzere grafiğinden tasarımına, logosundan SEO hizmetine 4 farklı web sitesi çalışması içimize sine sine Trios a yakışır bir şekilde hazırlandı...

Övünmek gibi olmasın Trios ile birlikte çok ama çok güzel çalışmalara imza attık..

Sibel Bahar

Kurucu