Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

MATİL A.Ş.

Çelik sektörünün birleştirici gücü...

ÇELİK İHRACATÇILARI BİRLİĞİ

MATİL A.Ş.

MATİL A.Ş., Ar-Ge merkezi olarak bünyesindeki pilot ölçekli çelik üretim laboratuvarı ile yeni çelik kalitelerinin geliştirilmesi, maliyet azaltma ve mevcut kalitelerin iyileştirilmesine yönelik hizmetler sunmaktadır.

Çelik sektörünün birleştirici gücü Matil A.Ş.'nin tanıtımının yapılacağı, sektör paydaşları ile etkileşimli eğitim, test, proje geliştirme süreçlerini sunabileceği ve yönetebileceği portalın web tasarım ve yazılım çalışmalarında Trios'u görevlendirdi.

Çelik İhracatçıları Birliği'nin ortağı olduğu MATİL'in talep ettiği özel yazılım uygulamalarının geliştirilmesi, test edilmesi süreçlerinde farklı yazılım teknikleri uygulanarak çözümler sunuldu.

neye ODAKLANDIK

Sektör içerisindeki yönetici, çalışan, öğrenci ve akademisyenlerin de projeye katkı sağlayabileceği uygulamaları barındıran özel yazılımlar geliştirerek portalın sektöre öncülük etmesini sağlamak...
Web sitesi ziyaretçi interaktifliği

İçeriği Ziyaretçiye Bırakmak

Projenin hedef uygulamalarındean biri olan "Uzman Sorun Modülü" ile sektör içerisindeki paydaşlar arasında interaktif bir ortam sağlamak ve bilginin paylaşılmasını sağlayarak sektöre destek vermek hedeflendi.

Uzmana Sorun Modülü'nü oluşturmamızdaki stratejimiz ise portalın içeriğinin, site ziyaretçileri veya üyeler tarafından oluşturması idi. Günümüz dijital dünyasında en değerlisi olan "Data"nın oluşmasında ana kaynağımızın site ziyaretçileri olmasını planladık.

İnovasyon platformu

İnovasyon Platformu

Projenin modüllerinden olan "PROJE PAZARI MODÜLÜ" aracılığı ile sektör içerisinde veya farklı sektörlerden inovatif fikirleri bulmak, bu fikir sahiplerine danışmanlık yapmak, eğitim vermek ve yatırım bulma misyonun üstlenen Matil A.Ş.'ye tüm bu süreçleri yönetibileceği özel yazılım çözümleri sunduk.

Geliştirdiğimiz özel web yazılımı ile inovatif fikir sahiplerinin fikirlerini paylaşmalarını ve tüm süreçlerini takip etmelerine imkan sağladık. Fikrin portala yüklenmesi, inceleme ve onay merkezlerine sıralı şekilde bildirilmesi, fikrin değerlendirmesi ve onay/ret edilmesi gibi tüm süreçler işlemleri yöneten modül yazılımı geliştirildi.

Web Portalı Tasarım Draft