Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

BOĞAZ TURU

Unutulmaz anları, hikayelere dönüştüren Boğaz Çocuğu için bir web tasarım daha...

BOĞAZ ÇOCUĞU

BOGAZTURU.COM

Boğaz Çocuğu'nun dijital yolculuğunda bir imza daha...

Markalaşma yolculuğuna 2 yıl önce başladığımız, bir çok platformuna imza attığımız Boğaz Çocuğu'nun yeni platformu : bogazturu.com

Boğaz Çocuğu markasına hazırladığımız tüm dijital çalışmaların bir hikayesi olduğu gibi, bu proje de bir hikayesi ile kurgulandı, tasarlandı, kodlandı...

"Bir İstanbul Hatırası" başlığı ile hazırladığımız platform "İstanbul Boğazı'nın güzelliklerini, keyfini, eğlencesini, denizini, unutulmaz anları ve anıları konu ediyor.

Her zaman yaptığımız gibi web çalışmalarımıza başlamadan önce analizlere başladık : Ne sunacağız, kimi hedefliyoruz, içerikler ne olacak ve elimizdeki ne var, SEO hedeflerimiz neler olacak...

Proje kurgusu ardından başladığımız özgün web tasarım çalışmaları sonrasında web yazılım sürecini de tamamlayarak bogazuru.com web sitesini Türkçe olarak yayına aldık.

Tercümelerinin hazırlanması ve siteye işlenmesi sonrasında İngilizce kısmını da yayın alacağız.

Bir İstanbul Hatırası ; Boğaz Turu

Aşk'ın, Sevgi'nin mekanı...İstanbul Boğazı...

İstanbul'da, İstanbul dışında veya yurt dışında yaşayan herkes için unutulmaz bir hatıradır; Boğaz Çocuğu ile Boğaz Turu...

neye ODAKLANDIK

İstanbul Boğazını keşfetmek, lüks yatta özel anlar yaşamak isteyenlerle Boğaz Çocuğu markasını buluşturmaya odaklandık.
Web site geliştirmede hedef odaklı içerik

Hedefe Uygun İçerik

Web sitesi geliştirme sürecinde en çok önem verilmesi gereken konulardan birinin de "içerik" olduğunu düşünüyoruz.

Bu projede yurt içi ve yurt dışı ziyaretçilerinin İstanbul Boğazını hayal etmelerini sağlayacak özgün metin içerikler, görseller ve videolar kullandık.

2 Kişilik Doğum Günü, Lazerle Doğum Günü Kutlaması, Gelin ve Damat Bekarlığa Veda, Sürpriz Evlilik Yıl Dönümü gibi bir çok alt başlıkta boğaz turu organizasyon hizmetlerini sunarak her ziyaretçiye dokunmaya çalıştık.

Arayüz web dizayn çalışmalarında yüksek çözünürlükte İstanbul'un, Boğaz'ın ve yat organizasyonlarının özel fotoğrafları kullandık.

Boğazın en lüks yatlarından olan "Boğaz Çocuğu" ile yapılabilecek tur organizasyonları için ziyaretçilerin kendi bütçelerini belirlemelerine imkan veren fiyat hesaplama modülünü özel web yazılım geliştirmesi yaparak geliştirdik.

Uzun süreli site ziyareti sağlamak, organizasyonları hayal ettirebilmek, tur bütçesinin kolayca hesaplanabilmesi" gibi temel hedeflerimize ulaşmak için etkileyici, doğru ve seo'ya uygun içerikleri web sitesinin doğru yerlerinde kullanarak geliştirme yaptık.

Google SEO Kriterleri ile SEO Çalışması

Google SEO Kriterleri ile SEO Çalışması

Google aramalarında üst sıralarda çıkarak organik trafiği artırmada önceliğin "doğru içerik" olduğunu düşünsek de Google'ın belirlediği SEO Kriterlerine de maksimum düzeyde uygunluk gereklidir.

Google tarafından belirlenen SEO kriterlerinin temel hedefi; doğru içerikte ve doğru navigasyonda hazırlanmış web sitesi geliştirilmesi teşvik etmek ve Google arama sonuçlarında kullanıcılara doğru web sitelerini gösterebilmektedir.

TRİOS SEO Stratejileri ile geliştirdiğimiz sitelerinin web tasarım süreçlerinde tasarımdan ödün vermeden maksimum görsellik ve maksimum SEO felsefesi ile hareket etmekteyiz.

Bogazturu.com web sitesinin, tekne, yat, doğum günü, evlilik yıl dönümü, boğaz, yüzme turu, tekne turu birçok kelime ile türetilerek yapılan Google aramalarda üst sıralarda çıkması için SEO kriterleri ile tasarım, html ve yazılım geliştirmelerini yaptık.