Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

AVARİSLİ

Daha akıllıca çalışın, başarıya yolculuk edin !

AVARİSLİ DANIŞMANLIK

AVARİSLİ

Avarisli, müşterilerine yönetim ve teknoloji danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.

Ozan Avarisli, tarafından kurulan Avarisli Danışmanlığının marka kimliği oluşturulması ve dijital ihtiyaçları için Trios'u görevlendirdi.

Avarisli'nin Trios'tan öncelikli beklentisi logo tasarımı, kartvizit tasarımı ve web sitesi geliştirilmesi idi. Hızlı bir süreçte logo ve kartvizit tasarım çalışmaları sonrasında web sitesi geliştirme çalışmalarına başladık.

Web sitesinde "çözüm sunulacak sektörler ve hizmetlerin sunumu" ayrıca bunların yanında "Avarisli'nin deneyimlerini anlatacak makale ve başarı hikayeleri" sunulacaktı. Tüm bu içeriklerin birbirleri ile entegre olması site ziyaretçisinin aradığı içeriğe daha kolay erişmesini sağladık.

Danışmanlık hizmeti almak isteyen işletmelerin; ilk önceliği firma veya kişinin yetkinliği, geçmiş başarıları, başarı hikayeleri olduğunu düşünüyoruz. Bu bakış açısı ile proje dokümanı hazırlarken site ziyaretçisine Avarisli'nin deneyim ve yeteneklerini yalın ve net bir şekilde sunmamız gerekiyordu. Web sitesinin anasayfasından itibaren tüm içerikleri birbirleri ile entegre ederek, site ziyaretçisinin danışmanlık almak istediği konu ile ilgili kendisinden veya işletmesinden birşeyler bulmasını, "evet burası bizden, bizim sorundan veya bizim beklentimizden bahsediyor" demelerini hedefledik.

Responsive web dizayn olarak hazırladığımız tasarım çalışması sonrasında, asp.net ile içerik yönetim yazılımı geliştirmesini de tamamlanarak proje yayına başladı.

Web sitesi yayını sonrasında markaya sunduğumuz Dijital Danışmanlık ve SEO Danışmanlık hizmetlerimiz devam etmektedir.