Doğru SEO Stratejileri

Doğru SEO Stratjileri ! Sitemizde çok fazlaca dile getirdiğimiz söylemlerden biridir. Müşterilerimizin taleplerini dinlediğimiz ulaşılmaz veya ulaşılması zor olan veya ulaşılması zaman alan SEO Hedefleri belirlemektense, web sitesini yapısına ve içeriğine odaklanarak maksimum başarının yakalanabileceği kelime ve kelime gruplarını hedeflemenin başarıya çok daha kolay ulaştıracağına inanıyoruz.

Ankethink.com'un bizden beklentisi olan anket sektörü arama kelimelerini analiz ettiğimizde, başarı oranı daha yüksek olan kelimeleri belirledik.

Fazlasıyla rekabetin olduğu anahtar kelimeleri incelediğimizde rakiplerimiz arasında sektörde hizmet eden diğer firmalar haricinde "reklam ve spam amaçlı siteler", Google Anketleri, Global Anket Siteleri'nin olduğunu tespit ettik.

SEO Danışmanlığı hizmetimizin ilk adımı olan site ve sektör analizi sonrasında site içi seo çalışmalarına yoğunlaştık.

Önceliğimizi web siteis aktif içeriklerine verdik. H1, H2 başlıklar, sayfa URL'leri, metin içeriklerinin revize edilmesini sağlayarak çalışmalara başladık.

Bu aşama sonrasında hedefimiz artık dinamik alan olan Blog bölümüne doğru içeriklerin yazdırılması idi. Stratejik başlıkları, metin içeriklerini ve kelime ihtiyaçlarını belirleyerek müşterimizden paylaşım talep ettik.

Müşterimizin sağladığı içerikleri TRİOS SEO Ekibinin süzgecinden geçerek yayınlandı ve çok kısa zaman diliminde Google Arama Sonuçlarında verim almaya başladık....