Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

"Proje" İçerikli tüm haberler

Sonarex Turizm'in dijital yüzü yenileniyor

Hac ve Umre turları düzenleyen Sonarex Turizm, dijital yüzünün yenilenmesi ve SEO çalışmaları için Trios'u görevlendirdi.

Light34 Aydınlatma, ihracatını artırmak için dijitalini Trios'un stratejileri ile yeniliyor.

İhracat hedefleri için uzun ve yorucu bir yolcuğula çıktığını bilen Light34 için öncelikli olarak stratejik web sitesi planlaması ile çalışmalara başladık.

Hanterra Seramik ve Cam E-Ticaret Yazılımı Çalışmaları Devam Ediyor

Hanterra markası, hobi amaçlı veya ticari amaçlı olarak seramik ve cam ile ilgilenen atölye, öğrenci, seramik ve cam sanatçılarının çamur, sır, fırın gibi ürün ihtiyaçlarına cevap verecek e-ticaret sitesi geliştirmek için bizleri tercih etti.

Avarisli Danışmanlık dijital çalışmaları, logo tasarımı ile başlıyor...

Yönetim ve teknoloji danışmanlığı hizmeti sunacak olan Avarisli Danışmanlığa sunacağımız dijital çözümlere logo tasarımı ile başlıyor...

360 derece mükemmeliği dünya'ya ulaştıran EMES'in yeni web tasarımı

5.000'e yakın çeşitteki ürünlerini Dünya'da 60'dan fazla ülkeye ihracatını yapan Emes'in dijital ürün platformu daha başarılı kullanıcı deneyimi için yenilendi...

Sonarex Turizm dijital yüzü yenilendi

37 yıldan bugüne hac ve umre turları düzenleyen Sonarex'in dijital yenilenmesinde ilk adım olan web sitesi tasarım ve yazılım çalışmaları tamamlandı.

Şehir Hatları web sitesinin yeni yüzü, görme engellilerin gözü oldu !

2019 yılı içerisinde çalışmalarına başladığımız Şehir Hatları Web Sitesi erişilebilir arayüzü ile tamamlandı. Web Tasarım ve web yazılım çalışmalarında Görme Engellilerin de rahatlıkla kullanabileceği içerik ve kodlama ile hazırlanan web sitesi yayına başladı.