Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

Tünelcilik Derneği

Türkiye'de tünelcilik sektörünün kalbi...

Tünelcilik Derneği

TÜNELDER

Tünelder, hızla büyüyen tünelcilik sektörünün Türkiye'deki öncü kurumlarındandır. Tünelder'in hedefi, Türkiye'de tünelcilik sektöründeki teknik konularda bilgilendirme, sürdürülebilir gelişme, iş sağlığı ve güvenliği konularında bilgiler üreterek, bunları üyeleri ve sektörle paylaşmaktadır.

Uluslararası tünelcilik sektöründe Türkiye'yi temsil etmek sağlamak öncelikli hedeflerinden biri olan Tünelder'in üye sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu nedenle birçok ihtiyacını bir arada karşılayabileceği bir portal arayışına giren Tünelder, tanıtım faaliyetlerinde kullanacağı aynı zamanda üye yönetimi yapabileceği web platformu için Trios'u tercih etti. Derneğin bizlerden talebi ise ; üyelik başvurusu, aidat ödeme, eğitim talebi ve satışı gibi üye işlemlerinin tamamının aynı portal üzerinden yürütülmesi ve tümünün bir panel üzerinden yönetilmesi idi.

Web tasarım ve yazılım çalışmaları sonrasında yayına aldığımız portal içeriğinde , Tünelder'in kurumsal tanıtımı, haber ve duyuru sunumu, eğitim ve konferans bilgilendirmelerinin yer aldığı gibi geliştirdiğimiz Dernek Üye Yönetim Sistem ile de

* Dernek Üyelik Başvuru
* Dernek Aidat Sorgulama ve Ödeme
* Dernek Bağış Sistemi
* Eğitim/Konferans Satışı

gibi modüllerde ile derneğin temel ihtiyaçlarına çözüme sunduk.

Tünelcilik Sektörünün Çatı Kuruluşu

Tünelcilik ile ilgili tüm gelişmeler, haberler, etkinlikler....

neye ODAKLANDIK

Derneğin kurumsal tanıtımını yaparken, herhangi bir programa ihtiyaç duymadan üye yönetimi, aidat ve bağış yönetiminin tek bir portal üzerinden yapılabilmesini sağlamak
Dernek Üye Yönetim Yazılım Modülü

Üye Yönetimi

Derneğin, bizlerden temel beklentisi olan Dijital Dünyaya Adaptasyon çalışmalarından biri olan Üye Yönetimi başlığı altında üyelik başvurusu, üyelik aidat takibi ve üye ödemelerini alabileceği sanal pos sisteminin de bulunacağı yazılım uygulamalarını hazırladık.

Böylelikle dernek için aidat toplamak ve üye aidat yönetimi çok daha kolay hale geldi. Aynı şekilde hazırladığımız sistemin ürettiği raporlar ile üye analizleri de çok daha hızlı ve verimli yapılmaya başlandı.

Aidat ve Bağış Yönetim Modülü Yazılımı

Aidat ve Bağış Yönetimi

Üyelerin aidat ödemelerinin ve tüm bağış ödemelerinin portal üzerinde kolay bir şekilde yapılmasını sağlayan ve bu ödemelerin herhangi bir ara yazılıma ihtiyaç duyulmadan portal admin paneli üzerinden takip edilmesini ve yönetilmesini sağlayan web yazılım modülü ile derneğin dijital dünyaya enterasyonunda bir adım daha attık.

Tünelder Web Sitesi Anasayfası
Tünelder Web Sitesi Üye Yönetim Yazılımı
Tünelder Web Sitesi Aidat ve Bağış Yönetim Yazılımı
Tünelder Web Sitesi Üyelik İşlemleri Sayfası