Trios Web Logo
Takıma Katıl.
Bize Ulaşın
Proje Başlat

GLORE

Kusursuz sunumları ile sofralara zarafet katan GLORE'nin web tasarım ve web yazılım çalışmaları

GLORE

Sofra Ürünleri Tanıtım Web Sitesi Geliştirme

Glore, cam ve seramik sofra ürünleri üretimi, yurt içi ve yurt dışı müşterilerine satışını yapmaktadır.

Çay setleri, kahve setleri, servis grubu, yemek takımları, kahvaltı setleri gibi insan hayatının vazgeçilmezlerinden olan birbirinden güzel, zengin tasarım ve formlarda sofra ürünlerinin ve kurumsal tanıtımının yapıldığı web sitesinin yeniden geliştirilmesi için bizimle iletişime geçtiler.

Glore Yöneticileri'nin TRİOS'dan beklentisi; günümüz web trendlerine uygun ve kullanıcı alışkanlıklarını dikkate alan, kolay yönetilebilir web sitesi geliştirilmesi idi.

Web sitesi ziyaretçi kitlesinin çoğunluğunu kadınlar oluşturduğu için ürün ve konsept sunumlarının göze hitap etmesi, aranılan ürüne erişimin kolay olması gerekiyordu. Kategori ve ürün sayısının fazlalığını da göz önünde bulundurarak hazırladığımız arayüz içerik planlaması sonrası tasarım çalışmalarına başladık.

Sofra Ürünleri Sektörü'nde ağırlıklı olarak e-ticaret siteleri bulunduğu için hedef kitle kullanıcı alışkanlıkları analizi ile  özellikle ürün listeleme, ürün filtreleme, ürün detay sayfalarına odaklanarak web tasarım çalışmasını tamamladık.

İçerik yönetim sistemi hazırlanması sonrasında Glore'nin yurt dışı müşterilerine sunduğu "sipariş talep modülü" yazılım geliştirmesi ile web yazılım çalışmalarını da tamamladık.

Web sitesi yayını sonrasında içerik düzenlemeleri, ürün ve konsept fotoğrafları yenilemeleri yapılırken, SEO ekibimiz site içi ve site dışı optimizasyon çalışmalarına devam etmektedir.

Sofralarınız Zarafetle Buluşuyor

GLORE kusursuz sunumları ile sofranıza zarafet katarken, hatırladıkça gülümseyeceğiniz en renkli anılarınıza da eşlik ediyor.

neye ODAKLANDIK

Ziyaretçinin aradığı ürüne kolay ulaşmasını sağlamaya...
Kullanıcı Alışkanlıklarına Odaklanma

Kullanıcı Alışkanlıklarına Odaklanma

Sofra ve mutfak eşyaları kategorilerinde ürün sunumlarının yapıldığı web sitesinde, sayısı binlere varan olan ürünleri ziyaretçilerin sektörden alışkın oldukları e-ticaret arayüz tasarımında sunduk.

Fazla sayıda kategori içerisinde barındırılan ürünlere erişimi "navigasyon menüsü, "özel filtreler" ve "koleksiyon kırılımları" ile kolaylaştırmayı hedefledik.

Glore'nin konsept tasarım koleksiyonlarındaki aynı tasarımdaki diğer ürünlerini de markanın pazarlama stratejilerine ugun olarak ilgili alanlara yerleştirerek set ürünlere erişimi kolaylaştırdık.

Web Sitesi Anasayfa Tasarımı
Anasayfa Kategori Navigasyonu
Koleksiyon Listeleme
Kategori Ürün Listeleme
Ürün Detay Sayfası